Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi'nin yeni MIJIA Çamaşır Makinesi, etkileyici paklık oranıyla piyasada

Xiaomi’nin yeni MIJIA Çamaşır Makinesi, etkileyici paklık oranıyla piyasada

Xiaomi’nin MIJIA ultra pak tamburlu 10kg buz beyazı model çamaşır makinesi, Çin’de ön satışa sunuldu. Yeni Xiaomi MIJIA çamaşır makinesi, konutunuzdaki çamaşırlar için eksiksiz bir paklık tahlili sunuyor. Makine, 1.1 paklık oranı sağlayan direkt sürüş teknolojisi kullanıyor.

Bu yeni MIJIA çamaşır makinesi, kullanıcının işlevleri basitçe tanımlamasını ve makineyi rahatlıkla kullanmasını sağlayan renkli bir ekran paneli ile donatılmış. Makine, sade bir görünüme sahip ve kumaşların sterilizasyonu ve paklığında üst seviye performans sunuyor.

Xiaomi MIJIA’nın ultra pak tamburlu 10kg buz beyazı modeli, 1.1 paklık oranı sunuyor. DD direkt sürüş motoru ve büyük bir tambur ile donatılmış olan bu makine, belirtilen paklık oranını sağlıyor. Buhar sterilizasyonu ve akar temizleme takviyesi sunan makine, %99.999 sterilizasyon oranı ve %100 akar temizleme oranına sahip. Ayrıyeten, virüslere karşı %99.999 tesirli olduğu da belirtiliyor.

Xiaomi’nin yeni MIJIA Çamaşır Makinesi, etkileyici paklık oranıyla piyasada

Yeni Xiaomi MIJIA çamaşır makinesi, yün, ipek, pamuk ve öteki kumaş tipleri için 25 özel bakım programı sunuyor. Birebir vakitte bebek ve çocuk giysileri için de bakım seçenekleri sağlıyor. Çamaşır makinesi, MIJIA uygulamasını eşlik eden uygulama olarak kullanıyor. Uygulama, kullanıcının çamaşır makinesini gerçek vakitli olarak uzaktan denetim etmesine imkan tanıyor. OTA çevrimiçi yükseltmeleri destekleyen makine, daima gelişen bir akıllı çamaşır sistemi sunuyor. Ayrıyeten, çamaşırı kapatmak ve yıkama planlamak için Xiaoai sesli denetim ile de uyumlu.

Xiaomi MIJIA direkt sürüş tamburlu 10kg çamaşır makinesi, JD.com üzere birkaç perakende platformunda ön satışta bulunuyor. Buz beyazı renkli çamaşır makinesi, 1.399 yuan (yaklaşık 196 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Yeni Xiaomi MIJIA çamaşır makinesinin global kullanılabilirliği ve fiyatlandırması hakkında şimdi bir bilgi bulunmuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar