Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaX'in en çok takipçiye sahip olan hesabı muhakkak oldu

X’in en çok takipçiye sahip olan hesabı muhakkak oldu

Sosyal medya devi X’in en fazla takipçiye sahip olan hesabı, uzun bir müddettir olduğu üzere Elon Musk’a ilişkin. Tesla ve SpaceX üzere şirketlerin CEO’su olarak tanınan iş insanı, 166 milyonu aşan takipçi sayısıyla X’in doruğundaki yerini koruyor. Musk, yalnızca teknoloji ve iş dünyasındaki başarılarıyla değil, tıpkı vakitte esprili ve çeşitli hususlardaki paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

İkinci sırada, ABD’nin eski lideri Barack Obama bulunuyor. Obama’nın X hesabı, 131 milyon takipçi ile liste üzerinde kıymetli bir pozisyona sahip. Politik mesleğinin yanı sıra, kitapları ve global mevzulardaki etkileşimli paylaşımlarıyla da Twitter’da geniş bir takipçi kitlesine ulaşıyor.

X’in en çok takipçiye sahip olan hesabı belirli oldu

Üçüncü sıradaki isim ise müzik dünyasının genç tanınan ismi Justin Bieber. Kanadalı müzikçi, 111 milyon takipçisiyle platformda geniş bir hayran kitlesine sahip. Bieber, müzik mesleğinin yanı sıra şahsî hayatına dair paylaşımlarıyla da takipçileriyle etkileşimde bulunuyor.

Sıralamadaki dördüncü isim ise futbol dünyasının efsane oyuncularından Cristiano Ronaldo. Portekizli futbolcu, 110 milyon takipçisiyle X’te geniş bir sporsever kitlesine hitap ediyor. Ronaldo’nun futbol mesleğinin yanı sıra hayır işleri ve ferdî ömrüne dair paylaşımları da toplumsal medyada büyük ilgi görüyor.

Platform, bu ünlü isimlerin geniş takipçi kitlesine ulaşmasının yanı sıra, platform üzerinde farklı sektörlerden değerli kişilikleri bir ortaya getirerek etkileşimi artırıyor. Bu isimlerin uygulama üzerindeki paylaşımları, yalnızca takipçileriyle değil, genel olarak toplumsal medya kullanıcılarıyla etkileşime geçerek kıymetli mevzularda farkındalık yaratmada tesirli bir rol oynuyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar