Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaOyunYeni Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Duyuruldu

Yeni Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Duyuruldu

2019 yılında Call of Duty Modern Warfare serisini alternatif bir hikayeyle yeniden başlayan Infinity Ward, bir süredir sızıntı haberlerine konu olan yeni Call of Duty Modern Warfare oyununu resmi olarak duyurdu. Geliştirici firma serinin bir sonraki oyununun Call of Duty Modern Warfare 2 olarak adlandırılacağını açıkladı.

Şimdilik serinin yeni oyunu hakkında detaylı bir bilgi mevcut değil. Ancak Twitter üzerinden yayınlanan duyuru videosunda göz attığımızda, videoda bizleri 2009 yılında piyasaya sürülen orijinal Call of Duty Modern Warfare 2’de yer alan Task Force 141 askeri ekibinin logosu karşılıyor.

İnanç Can Çekmez: Yeni Call Of Duty Çağdaş Warfare 2 Duyuruldu 1
Tanıtım videosunda gizlenen Task Force 141 logosu

Bunun dışında duyuru videosunda oyunun resmi logosunun haricinde herhangi bir detaya yer verilmiyor. Fakat, yapımcı firma geride bıraktığımız günlerde ‘’Going Dark’’ temasıyla güncellemiş olduğu Twitter kapak görselinde sürpriz bir detaya yer vermişti. Bahsi geçen kapak görselini inceleyen oyun severler, yapımcı firmanın bu görselde Modern Warfare 2 oyunundan aşina olduğumuz Ghost karakterini gizlediğini gözlemlemişlerdi.

Bu yüzden serinin yeni oyununda hangi karakterlerin yer alacağı da oyuncular tarafından oldukça merak ediliyor. Hatırlayacağınız üzere 2019 yılında piyasaya sürülen Modern Warfare’ın sonunda Captain Price, Task Force 141 ekibinden bahsetmişti. Buradan yola çıkacak olursak, serinin yeni oyununda Ghost haricinde Roach ve Soap MaCtavish gibi efsanevi karakterlerin de yer alacağını tahmin etmekteyiz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan duyuru videosuyla baş başa bırakalım.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar