Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunYeni Oyunları Ücret Ödemeden Deneyebileceğiniz Steam Next Fest Başladı: İşte Öne Çıkan...

Yeni Oyunları Ücret Ödemeden Deneyebileceğiniz Steam Next Fest Başladı: İşte Öne Çıkan Oyunlar!

Steam’in her yıl belli aralıklarla gerçekleştirdiği “Next Fest”, bugün tekrar başladı. En son haziran ayında gerçekleştirilen etkinlik, kullanıcılara yakında çıkacak yüzlerce oyunun deneme sürümlerine herhangi bir ücret ödemeden erişme fırsatı tanıyor.

Steam Next Fest etkinliği, 16 Ekim Pazartesi saat 21.00’e kadar devam edecek. Etkinliğe dahil olan oyunlara ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Aşağıdan da sizler için derlediğimiz etkinlikte öne çıkan bazı oyunlara göz atabilirsiniz.

Steam Next Fest kapsamında deneyebileceğiniz bazı yeni oyunlar

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

 • Çıkış tarihi: 17 Kasım 2023
 • Ön sipariş fiyatı: 666 TL
 • Oyunun Steam sayfası

Frontier Developments imzalı bu yapım, Warhammer Age of Sigmar evreninde geçiyor. Oyuncular gerçek zamanlı strateji türündeki oyunda acımasız bir fetih mücadelesine çıkıyor. Ön siparişe açılan yapım, kasımda bekleyenleriyle buluşacak.

Enshrouded

 • Oyunun Steam sayfası

Enshrouded, RPG ve hayatta kalma türlerine giren bir oyun. Geniş bir açık dünyaya sahip olacak bu yapımda, oyuncular, sonu gelen bir ırkın son umudu olan bir karakteri kontrol ederek hayatta kalmaya çalışacak. Enshrouded’ın çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı henüz belli değil.

RoboCop: Rogue City

 • Çıkış tarihi: 2 Kasım 2023
 • Ön sipariş fiyatı: 885 TL
 • Oyunun Steam sayfası

Teyon tarafından geliştirilen RoboCop: Rogue City, efsane RoboCop filmlerinden ilham alıyor. FPS türündeki yapımda oyuncular, yarı insan ve yarı makine olan karakteri kontrol ederken polislik yapacak ve Detroit şehrine adalet getirmeye çalışacak. 

Jusant

 • Çıkış tarihi: 31 Ekim 2023
 • Oyunun Steam sayfası

Macera ve aksiyon türlerindeki Jusant, Life is Strange’in de arkasındaki şirket Don’t Nod tarafından geliştirildi. Tırmanış oyunu olarak karşımıza çıkan yapım, macerayla bulmacayı bir araya getirerek oyunculara huzur verecek bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Ekim sonu çıkacak Jusant’ın fiyatı henüz belli değil.

SENTRY

 • Oyunun Steam sayfası

Fireblade Software’in geliştirdiği SENTRY, aksiyon-savunma FPS türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, uzay gemimizi amansız uzaylı tehdidine karşı korumaya çalışıyoruz. SENTRY’nin ne zaman çıkacağı belli değil.

The Thaumaturge

 • Çıkış tarihi: 5 Aralık 2023
 • Oyunun Steam sayfası

Fool’s Theory’nin geliştirdiği The Thaumaturge, hikâye odaklı bir izometrik RPG: Muğlak seçimler yapak zorunda kalacağımız, olaağan dışı varlıklarla karşılaşmamızı sağlayacak oyun, bizi sayısız farklı kültürün yer aldığı 20’inci yüzyıl Varşovası’na götürüyor. Aralık’ta çıkacak oyunun fiyatı henüz açıklanmadı.

Ghostrunner 2

 • Çıkış tarihi: 26 Ekim 2023
 • Ön Sipariş Fiyatı: 679,99 TL
 • Oyunun Steam sayfası

Sevilen Ghostrunner oyunun devamı olacak Ghostrunner 2, One More Level tarafından geliştirildi. Kıyamet sonrası bir gelecekte geçen ve interaktif bir hikâyeye sahip yapımda oyuncular, bir siber ninja olarak düşmanlarla karşı karşıya geliyor.

Japanese Drift Master

 • Oyunun Steam sayfası

Gaming Factory’nin geliştirdiği Japanese Drift Master, isminden de anlayabileceğiniz gibi bir yarış oyunu. Japanese Drift Master’da dünyanın drift başkenti Japonya’ya gidiyor, kilometrelerce uzunluktaki yollarda yarışıyor ve drift yapıyoruz. Oyunun çıkış tarihi ise belli değil.

 

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar