Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaİnternetYılın En Bomba İndirimlerini Göreceğimiz 'Amazon Prime Day' Tarihi Belli Oldu: Türkiye'de...

Yılın En Bomba İndirimlerini Göreceğimiz ‘Amazon Prime Day’ Tarihi Belli Oldu: Türkiye’de 1 Hafta Sürecek!

E-ticaret platformu Amazon’un her yıl beklenen indirim günleri Prime Day için tarih belli oldu. Sadece Amazon Prime abonelerinin faydalanabileceği indirimler yurt dışında iki gün sürecekken ülkemizde koca bir haftayı kapsayacak.

Amazon Prime Day, yurt dışında 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde, Türkiye’de ise 11-17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Amazon Prime aboneleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Prime Day öncesi alışveriş listelerini hazırlamaya başlayabilirler.

Amazon Prime Day nedir?

Ulaş Utku Bozdoğan: Yılın En Bomba İndirimlerini Göreceğimiz 'Amazon Prime Day' Tarihi Belli Oldu: Türkiye'De 1 Hafta Sürecek! 1

Amazon Prime Day, e-ticaret devinin tüm dünya çapında uzun yıllardır bir gelenek haline getirdiği indirim festivalidir. Ancak Amazon Prime aboneliğinin hizmete sunulmasıyla birlikte indirimler, Prime abonelerine özel hale geldi.

Prime Day indirimlerinde bazı ürünler sadece kaçırılmayacak derecede indirime girmekle kalmıyor, tarihindeki en düşük seviyeleri dahi görebiliyor. İndirimler birkaç saatliğine, bir günlüğüne veya birkaç günlüğüne geçerli olabiliyor.

Amazon, geçtiğimiz yıl ekim ayının iki gününü de kapsayan sadece Türkiye’ye özel ayrı bir Prime Day daha düzenlemişti. Bu yıl bu indirimlerin tekrarlanıp tekrarlanmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Prime Day’de sunulacak tüm indirimlerden faydalanmanın yanı sıra ücretsiz kargo, Prime Gaming ve Amazon Prime video gibi yan hizmetlerden faydalanmak için bu bağlantıya tıklayarak Amazon Prime abonesi olabilirsiniz.

Amazon Prime üyesi değilseniz, kampanyalardan faydalanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 #işbirliği

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar