Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaDonanım100 Bin TL altı en yeterli ikinci el SUV araçlar! - Temmuz...

100 Bin TL altı en yeterli ikinci el SUV araçlar! – Temmuz 2022

Araba fiyatları son zamanlarda çeşitli faktörler nedeniyle ikinci el araba pazarında da yükseldi. Ancak ikinci el araba fiyatları son bir ay içinde dengelenmeye başladı. Bu, satışa sunulan ikinci el araçların varlığı azaldıkça, fiyatların tekrar yükselme olasılığı olduğundan, şimdi kullanılmış bir SUV model almak için mükemmel bir zaman olabilir.

Yüksek profilli bir SUV almak için servet harcamanıza gerek yok.

Bugün 100 bin TL’den daha düşük bir fiyata, mevcut olan en iyi ikinci el SUV’ların bir listesini siz değerli okurlarımız ile paylaşmak üzere derlemede bulunduk. Listemizde yer alan SUV araçlar, çeşitli marka ve sınıflara sahip. Gelin bu SUV modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

Uygun fiyatlı SUV modelleri görmek için sayfamızı aşağı doğru sürüklemeniz yeterli.

Daewoo Seri Musso Model 2.9 D

2002 Yakıt Dizel Vites Otomatik

Fiyat: 99.000 TL

Chevrolet Seri Blazer Model 4.3

1995 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel

Fiyat: 97.500 TL

Chery Seri Tiggo Model 1.6 Acteco Forza

2008 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel

Fiyat: 97.000 TL

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar