Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaDonanımAkıllı yüzük beklentisi olanlara Samsung'dan berbat bir haber geldi

Akıllı yüzük beklentisi olanlara Samsung’dan berbat bir haber geldi

Samsung Galaxy Ring hakkında söylentiler artmaya devam ediyor. Akıllı yüzük, Galaxy Wearable uygulamasının kod dizelerinde tespit edildi ve Ocak 2024 lansman tarihi ile birlikte görüldü. Fakat, Güney Kore kaynaklı The Elec’in yakın vakitte yayınladığı bir rapor, Galaxy Ring’in 2024’ün sonlarına ya da 2025 başına kadar piyasaya sürülmeyebileceğini belirtiyor.

Rapora nazaran Samsung, Galaxy Ring’i Samsung Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu aygıtın 2024’ün Ağustos, Eylül yahut Ekim aylarında tanıtılması bekleniyor. Fakat The Elec, 2025’in başında bir lansmanın da olabileceğini belirtiyor.

Daha evvel gelen söylentilere nazaran lansmanın Ocak 2024’te gerçekleşeceği düşünülüyordu. Fakat Samsung’un cihaz için tıbbi onay alma fikrinde olduğu ve bu durumun aygıtın lansman tarihini daha da geriye atabileceği biliniyor. Bu, aygıtın çeşitli sensörlerle (örneğin kalp atış suratı sensörü gibi) aldığı okumalar için düzenleyici onay gerektirecektir.

Akıllı yüzük beklentisi olanlara Samsung’dan makûs bir haber geldi

Bahsedilen blog, eser geliştirmenin çoklukla yedi ila sekiz ay sürdüğünü ve tıbbi onayın bu mühlete ek olarak 10 ila 12 ay daha ekleyeceğini belirtiyor. Tüm bu süreçleri dikkate aldığımızda, 2025’te bir lansmanın daha mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

The Elec’in raporunda Samsung’un yalnızca bir model Galaxy Ring üzerinde çalıştığı ve bu modelin dört farklı boyutta sunulacağı belirtiliyor. Yüzük için şimdi çok erken olsa da, Samsung’un bu eseri duyuracağını ve hatta bir müddet piyasaya sürülmesi gecikse bile tanıtacağını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy Ring hakkındaki en son haber ve gelişmelerle sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar