Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaİnternetAmazon Prime'a Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat!

Amazon Prime’a Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat!

Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından Amazon, içerisinde Prime Video ile Prime Gaming hizmetlerini de içeren “Amazon Prime” hizmetine zam yaptı. Bugüne kadar ilk 30 gün ücretsiz olduktan sonra aylık 7,90 TL karşılığında satın alınabilen Amazon Prime’ın fiyatı, tam 3,8 katına çıktı. Peki Amazon Prime güncel fiyatı nasıl oldu?

Amazon Prime’ın internet sitesinde yer alan bilgilere göre kullanıcılar, ilk 30 günlük ücretsiz sürümü kullanmaya devam edebilecekler. Ancak bundan sonraki süreçte 7,90 TL yerine 39 TL ödeme yapılması gerekecek. Tüketiciler, Amazon Prime’ın e-ticaretteki avantajlarının yanı sıra, Prime Video ile Prime Gaming hizmetlerine de yine bu tutarı ödedikten sonra ulaşabilecekler.

İşte Amazon’un internet sitesindeki açıklama

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon Prime'A Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat! 1

Amazon Prime, bugüne dek rakiplerine kıyasla oldukça uygun fiyatlı bir hizmet olarak kalmıştı. Hatta bu yüzden Türkiye’deki internet kullanıcılarının gözünde özel bir yere sahip olmuştu. Türkiye’de hizmet vermeye başladığı ilk günden beri aynı fiyatta kalan hizmet, artık 39 TL karşılığında kullanılabilecek.

Amazon Prime’ın sunduğu avantaj ve hizmetler şöyle sıralanabilir:

  • Prime Alışveriş
  • Prime Video
  • Prime Gaming
  • Prime Day

Amazon Prime’a zam gelmesini nasıl yorumluyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz…

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar