Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 serisine değerli haber

Samsung Galaxy S23 serisine değerli haber

Şinasi Kaya: Samsung Galaxy S23 Serisine Değerli Haber 1 Son devirde yapay zekâ teknolojileri çok daha fazla öne çıkmaya başladı ve şirketler kullanıcılarına bununla ilgili birtakım avantajlar sunarak eserlerinin bilinirliğini arttırmaya çalışıyor. Samsung Galaxy S23 kullanıcıları için kıymetli bir haber geldi.

Samsung Galaxy S23 için Galaxy Enhance-X

Samsung’un yapay zekâ özellikleri ile donattığı ve geçen yıl duyurusunu yaptığı Galaxy Enhance-X fotoğraf düzenleme uygulaması Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modelleri için indirmeye sunuldu.

Uygulama standart düzenleme araçlarının yanı sıra Magic ismi verilen yapay zekâ takviyeli araçlar da sunuyor. Uygulama fotoğrafı tahlil ederek kumlanma, bulanıklık, ayrıntı kaybı üzere problemleri tespit ediyor. Kullanıcı ister tek tek ister hepsini bir ortada düzeltebiliyor. Ayrıyeten Yüz tonlarına otomatik optimizasyonlar ve art plan bulanıklığı ile ilgili farklı efektler de sunuluyor.

Galaxy Store üzerinden erişilebilen Galaxy Enhance-X uygulaması 85MB boyuta sahip. Önümüzdeki haftalarda Galaxy S23, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra modelleri için de indirmeye sunulacak. Hali hazırda Galaxy S1 ve makul modeller ile kullanılabilir durumda.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar