Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaAmber Heard’ün Aquaman 2’den Çıkarılması İçin 3 Milyon İmza!

Amber Heard’ün Aquaman 2’den Çıkarılması İçin 3 Milyon İmza!

Tecrübeli usta aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki dava günlerdir tüm medyanın ana gündemi haline gelmiş durumda. Hatta daha önce yaptığımız bir haberde Johnny Depp’in bundan sonra Karayip Korsanları filmlerinde yer almayacağını, teklif gelirse Disney’i reddedeceğini mahkemede söylediğini iletmiştik.

Bu davalar ve Johnny Depp’e uygulanan baskıların; ayrıca meslek hayatının kötü etkilenmesi gibi gündemlerin ardından sosyal medyada Aquaman 2’nin başrollerinden olan Amber Heard’ün filmin kadrodan çıkarılması için bir imza kampanyası başlatılmıştı ve hızla büyümüştü.

Amber Heard’ün Aquaman 2’nin kadrosundan çıkarılması için toplanan imza sayısı 3 milyonu geçti

Ulaş Utku Bozdoğan: Amber Heard’ün Aquaman 2’Den Çıkarılması İçin 3 Milyon İmza! 1

İnsanların Amber Heard’ün Aquaman and the Lost Kingdom kadrosundan çıkarılması için başlattığı imza kampanyasında gelen imza sayısı 3 milyonu geçti. Son olarak 28 Nisan’da 2 milyon kişiye ulaşan imzacıların sayısı, yalnızca 4 günde 1 milyon daha artarak 3 milyon sınırını da aştı.

Aquaman and the Lost Kingdom’un çıkış tarihi 2022 yılının sonundan 2023 bahar aylarına ertelendi. Bazı hayranlar da bunun filmden Amber Heard’ün bir şekilde çıkarılması için bir fırsat olarak gördü ancak durum tam olarak öyle değil zira Aquaman 2’nin çekimleri çoktan tamamlandı.

Yani imza kampanyası doğrultusunda hareket edilirse ikinci bir Aquaman filmini hiç göremeyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar