Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaDonanımApple Vision Pro Şubat'ta mı çıkacak?

Apple Vision Pro Şubat’ta mı çıkacak?

Apple’ın bu yılın başlarında duyurduğu Apple Vision Pro ile ilgili resmi bir açıklama şimdi yapılmamışken, şirketin karma gerçeklik başlığıyla ilgili lansman vakit çizelgesine dair yeni bir rapor ortaya çıktı.

Apple Vision Pro’nun Şubat 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor WWDC23’teki resmi duyuruda, Cupertino merkezli dev, bu başlık için yalnızca fiyatlandırma bilgisini açıklamış, lakin kullanılabilirliği hakkında bir bilgi vermemişti. Lakin tanınmış analist Mark Gurman, en son Power On bülteninde giyilebilir aygıtın lansman vakit çerçevesini açıkladı. Daha evvel Gurman, karma gerçeklik başlığının Mart 2024’e kadar ertelendiğini argüman etmişti. Lakin en son raporda, aygıtın bir ay evvel, Şubat ayında piyasaya sürülebileceği belirtildi.

Apple Vision Pro Şubat’ta mı çıkacak?

Gurman’a nazaran, Apple Vision Pro, şirketin yurtdışı üretimi artırmasıyla Şubat ayında piyasaya sürülebilir. Raporda, Apple’ın Çin’deki tesislerinde başlığın üretiminin tam kapasitede çalıştığı belirtiliyor. Bu üretim tesisleri, Vision Pro’nun Ocak 2024 sonuna kadar sevkiyata hazır hale getirilmesi gayesiyle çalışıyor. Yazılım cephesinde, Gurman şirketin geliştiricilere en son araçlarla uygulamalarını test etmeleri için “Vision Pro’ya hazırlanın” diye davette bulunan bir e-posta gönderdiğini ekliyor.

Bunun yanı sıra, Apple’ın önümüzdeki ay perakende mağazalarındaki iki çalışanını eğitim için merkezine göndermeyi planladığı da söyleniyor. Burada çalışanlar, Apple Vision Pro’nun fonksiyonlarını ve öne çıkan özelliklerini öğrenerek, eseri satış için daha yeterli pazarlayabilecekler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar