Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaDonanımBeats Studio Buds+ resmen satışa sunuldu, işte ayrıntılar

Beats Studio Buds+ resmen satışa sunuldu, işte ayrıntılar

Kulaklık kesimindeki rekabet büyüyor. Samsung, Vivo, Xiaomi derken Apple da beklenen atağını yaptı.

Apple, yeni kuşak gerçek kablosuz kulaklığı Beats Studio Buds+’ı kısa bir müddet evvel duyurdu. Bu yeni kulaklık, evvelki versiyonu Beats Studio Buds’ın yerine geliyor ve bir dizi değerli iyileştirmeleri beraberinde getiriyor. Bunlar ortasında daha konforlu bir ahenk, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğindeki geliştirmeler, Şeffaflık modu, daha kaliteli mikrofonlar, daha uzun pil ömrü ve daha fazlası bulunuyor.

Beats Studio Buds+’ın göze çarpan bir özelliği, şeffaf tasarımı. Lakin, bu dizaynın, Nothing’in Ear serisi kulaklıklarının açık dizaynıyla karıştırılmaması gerekiyor. Kulaklıklar tıpkı vakitte kullanıcılarına daha âlâ bir ahenk sağlamak ismine ekstra küçük bir kulak ucu seçeneği sunuyor.

Apple, Beats Studio Buds+’ın iç bileşenlerinin yaklaşık %95’inin büsbütün yeni olduğunu belirtiyor. Bu bileşenler ortasında, evvelkine nazaran üç kat daha büyük ses hedefleme mikrofonları bulunuyor, bu da davet kalitesini artırıyor. Kulaklıklar, IPX4 ter ve suya dayanıklılık derecelerini muhafazaya devam ediyor.

Beats Studio Buds+ kullanıcıları, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) ve Şeffaflık modu ortasında bir düğmeyle kolaylıkla geçiş yapabilirler. Beats Studio Buds+’ın ANC’si, Studio Buds’a nazaran 1.6 kat daha faal çalışıyor, Şeffaflık modu ise 2 kat daha verimli. Bu iyileştirmeler, geliştirilmiş ANC sürece ve yine tasarlanmış bir hava açıklığı dizaynına bağlı.

İnanç Can Çekmez: Beats Studio Buds+ Resmen Satışa Sunuldu, Işte Ayrıntılar 1

Beats Studio Buds+ resmen satışa sunuldu, işte detaylar

Beats Studio Buds+ ayrıyeten, Apple Music’te Dolby Atmos için Uzamsal Ses’i desteklerken, Beats Fit Pro ve muhakkak AirPods modellerinde bulunan baş izleme özelliğini içermiyor.

Kulaklık, “Hey Siri” ve Find My üzere özellikler için “Beats Patentli Platformu”nu kullanıyor. Google Süratli Eşleme ve Ses Anahtarı ile uyumlu olmasının yanı sıra, kullanıcılar Android, Chromebook ve öbür uyumlu aygıtlar ortasında problemsiz bir formda geçiş yapabilir. Ayrıyeten Google Find My Device’ı da destekliyor.

ANC kapalıyken, Buds+ toplamda 36 saatlik bir pil ömrü sunuyor (kulaklıklar için 9 saat ve şarj kutusuyla birlikte ekstra 27 saat), bu da Studio Buds’ın 24 saatlik toplam pil ömrünü aşıyor. Süratli şarj özelliği sayesinde, yalnızca 5 dakikalık şarjla 1 saatlik pil ömrü sağlanabiliyor. Fakat, kablosuz şarjı desteklemiyor.

Apple Beats Studio Buds+, Siyah/Altın ve İvory renk seçeneklerinin yanı sıra, ayrıyeten Şeffaf modeliyle de mevcut. Amerika Birleşik Devletleri’nde 169,99 dolarlık bir fiyatla satışa çıktı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar