Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaBeklenen isim sonunda Konular Açık Mikrofon’a geliyor!

Beklenen isim sonunda Konular Açık Mikrofon’a geliyor!

Türkiye 14 Mayıs’ta seçime gitti ve hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği yarışı adeta nefes kesti. Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin birinci cinsinde yüzde 50’yi geçen olmadı ve seçim ikinci tipe kalmış oldu. 28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan ikinci tıp seçimleri öncesinde heyecan bir oldukça yüksek. Seçimden evvel pek çok yayını ile YouTube Türkiye’de trendlerden düşmeyen Konular Açık Mikrofon ise bir defa daha heyecanlı bir yayına mesken sahipliği yapacak üzere duruyor.

Beklenen isim sonunda Konular Açık Mikrofon’a geliyor!

28 Mayıs’taki ikinci cins seçimlerine kalan adaylardan Kemal Kılıçdaroğlu, Konular Açık Mikrofon programına katılıyor! Oğuzhan Uğur’un Twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruya nazaran Millet İttifakı bileşenlerinin ortak adayı olan Kılıçdaroğlu, Uğur’u aradı ve şahsen programa katılacağını söyledi. Programın ne vakit çekileceğine dair şimdi rastgele bir ayrıntıya yer verilmese de gelen yorumlardan anlaşılan o ki yayın şimdiden heyecan uyandırmış vaziyette.

Babala TV grubunun şimdiye kadar pek çok mevzuda Türkiye gündemini meşgul ettiği biliniyor. Hayli güzel işler çıkaran Oğuzhan Uğur ve grubu, tahminen de tarihi bir yayına konut sahipliği yapacak. Programın tarihi ve yayın günü hakkındaki ayrıntılar netleşince tekrar sizlerle paylaşıyor olacağız.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar