Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaYazılımBethesda'nın konsolda PS5'e özel oyunu Ghostwire: Tokyo'nun çıkış tarihi sızdı

Bethesda’nın konsolda PS5’e özel oyunu Ghostwire: Tokyo’nun çıkış tarihi sızdı

Meral Erden: Bethesda'Nın Konsolda Ps5'E Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo'Nun Çıkış Tarihi Sızdı 1

Yayıncılığını Bethesda’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Tango Gameworks’ün yaptığı, korku temalı aksiyon macera oyunu Ghostwire: Tokyo‘nun çıkış tarihi gözüktü.

24 Mart 2022

Geçtiğimiz saatlerde Ghostwire: Tokyo’nun çıkış tarihi PlayStation Store’da gözüktü. Sayfaya göre oyun 24 Mart 2022’de çıkış yapacak. Daha öncesinde oyun ilkbahar 2022’ye ertelenmişti. Bu yüzden tarihin doğru olma ihtimali bir hayli yüksek. Tarihin gözükmesinin ardından sayfanın güncellendiğini ve tarihin kaldırıldığını hatırlatalım.

Ghostwire: Tokyo, Sony’nin Bethesda ile anlaştığı ve konsolda PlayStation 5’e özel oyunlardan birisi. Oyun ayrıca PC için de çıkış yapacak. Büyük bir ihtimalle bu oyun bir süre sonra Xbox’a da gelecektir ancak çıkışından sonra 1 yıl içerisinde gelmeyeceğini düşünebiliriz. 

Oyunun konusu ise şu şekilde: Tokyo, şehir nüfusunun %99’u bir anda ortadan kaybolduktan sonra uğursuz ve ölümcül doğaüstü güçler tarafından istila edilir. Önemsediğiniz her şeyi kurtarmak ve halkın kayboluşunun arkasındaki karanlık gizemi çözmek için savaşırken güçlü paranormal yeteneklere sahip olun ve onları geliştirin.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar