Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaYazılımBethesda'nın PS5 özel oyunu Ghostwire Tokyo'nun çıkış tarihi açıklandı

Bethesda’nın PS5 özel oyunu Ghostwire Tokyo’nun çıkış tarihi açıklandı

Ulaş Utku Bozdoğan: Bethesda'nın PS5 özel oyunu Ghostwire Tokyo'nun çıkış tarihi açıklandı 1

Yayıncılığını Bethesda’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Tango Gameworks’ün yaptığı, korku temalı aksiyon macera oyunu Ghostwire: Tokyo‘nun çıkış tarihi gözüktü.

Dying Light 2 – inceleme

6 sa. önce eklendi

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Ghostwire Tokyo’nun 4 Şubat’ta Türkiye saati ile 01:00’de bir canlı yayın düzenlenecek ve oyundan yeni görüntüler paylaşılacak. Canlı yayın için oluşturulan sayfanın açıklama kısmında ise oyunun çıkış tarihi 25 Şubat olarak gözüktü. Geçtiğimiz ay da oyunun çıkış tarihi PS Store’da 24 Mart olarak gözükmüştü. Bu yüzden tarihin doğru olduğunu söyleyebiliriz. 

Ghostwire Tokyo Canlı Yayın

Ghostwire: Tokyo, Sony’nin Bethesda ile anlaştığı ve konsolda PlayStation 5’e özel oyunlardan birisi. Oyun ayrıca PC için de çıkış yapacak. Büyük bir ihtimalle bu oyun bir süre sonra Xbox’a da gelecektir ancak çıkışından sonra 1 yıl içerisinde gelmeyeceğini düşünebiliriz. 

Oyunun konusu ise şu şekilde: Tokyo, şehir nüfusunun %99’u bir anda ortadan kaybolduktan sonra uğursuz ve ölümcül doğaüstü güçler tarafından istila edilir. Önemsediğiniz her şeyi kurtarmak ve halkın kayboluşunun arkasındaki karanlık gizemi çözmek için savaşırken güçlü paranormal yeteneklere sahip olun ve onları geliştirin.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Ghostwire Tokyo’nun çıkış tarihi açıklandı

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar