Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaOyunBioShock: The Collection Fiyatsız Oldu

BioShock: The Collection Fiyatsız Oldu

Epic Games Store’un Mega İndirim dönemi devam ederken Borderlands 3 sonrasında oyunculara şimdi de 99 TL değerindeki BioShock: The Collection oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. BioShock: The Collection, ödüllü oyunların yanı sıra şimdiye kadarki tüm indirilebilir içerikleri barındırıyor.

Hikaye açısından zengin oyunlar, oyuncuları imkansız ortamlarda aksiyon dolu maceralar ve komplolar için sualtı şehri Rapture ve uçan Columbia şehrine götürüyor.

Pakete dahil edilen BioShock ve BioShock 2, geliştirilmiş görseller ve Yönetmenin Yorumu ile 2016’nın yeniden düzenlenmiş sürümleri. BioShock Infinite, serinin 2013’te piyasaya sürülen en yeni oyunu ve remaster değil. Minerva’s Den ve BioShock Infinite Season Pass (Burial at Sea bölümlerini içerir) de koleksiyona dahil.

Epic Games Store sayfasında oyunların açıklamaları ise şu şekilde:

BioShock Remastered: Bir zamanlar toplumun en büyük zihinleri için bir sığınak olan ancak bir adamın kibri yüzünden distopik bir kâbusa dönüşen denizaltı şehri Rapture’u keşfet.

BioShock 2 Remastered: Rapture’u, kayıp Little Sister’ını bulmak için ölümle yaşam arasında bir göreve çıkan korkutucu bir Big Daddy prototipi olan Subject Delta’nın gözlerinden gör.

BioShock Infinite: The Complete Edition: Belalı insanlara borçlanan özel dedektif Booker DeWitt, başarması imkânsız bir görevi üstlenmek zorunda kalır; bulutların üzerinde uçan bir şehre seyahat etmek ve Elizabeth adında bir kadını kurtarmak.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
  • İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHZ
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2GB AMD Radeon HD 7770 / 2GB NVIDIA GeForce GTX 670
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Oyunu 2 Haziran tarihine kadar arşivinize katabilirsiniz. Sonrasında ise yine başarılı bir oyunun ücretsiz verilmesini bekliyoruz.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar