Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilGoogle’ın uzun müddettir dedikodusu yapılan katlanabilir telefonu Pixel Notepad için makûs haber

Google’ın uzun müddettir dedikodusu yapılan katlanabilir telefonu Pixel Notepad için makûs haber

Google’ın uzun bir süredir söylentileri dolaşan ilk katlanabilir akıllı telefonu olması beklenen Pixel Notepad ne yazık ki bu sene piyasaya çıkamayacak gibi görünüyor. Teknoloji meraklıları bu telefon için 1 yıl daha beklemek durumunda.

Sızıntılara göre Google Pixel Notepad, 2023 yılına ertelendi. Bu Google’ın bu yeni modelini heyecanla bekleyen teknoloji tutkunları için kötü bir haber olurken, Samsung için hem iyi hem de kötü bir haber olarak değerlendirilebilir. Eğer erteleme kararı doğru ise bu, Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 3 için dişli bir rakiple karşılaşmayacağı anlamına geliyor. Kötü haber ise, Samsung Display’in 2022 yılı için katlanabilir panel sevkiyatlarının düşecek olması. Google, katlanabilir telefonunu bu yıl çıkartmazsa, Samsung Display muhtemelen daha az panel sevkiyatında bulunacak.

Google’ın katlanabilir akıllı telefonunu neden ertelediği ise bilinmiyor. Tedarik zincirinde problemler olabilir, kalite kontrol kısmında sorun yaşanmış olabilir ya da yazılım entegrasyonunda işler istendiği gibi gitmemiş olabilir. Bunu şimdilik kimse bilmiyor…

Kaynak:  Chip

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar