Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaOyunBir Fortnite sineması ya da dizisi olacak mı? Birinci açıklama geldi...

Bir Fortnite sineması ya da dizisi olacak mı? Birinci açıklama geldi…

Son vakitlerde Hollywood tarafından o kadar çok görüntü oyunu sinemaya uyarlandı ki, artık sırada hangi oyunun olduğunu iddia bile edemiyoruz. Lakin biraz düşündüğümüzde, akla birinci gelen isimlerden biri doğal ki Fortnite olacaktır. Peki, Fortnite’ın yakın gelecekte Hollywood’a transfer olma ihtimali ne kadar?

Collider’a konuşan Epic’in kreatif yöneticisi Donald Mustard, tanınan battle royale oyununa dayanan bir sinema (veya dizi) için faal planların olmadığını açık açık söyledi. Lakin Epic’in Joe ve Anthony Russo‘nun üretim şirketi AGBO’ya finansal yatırım yaptığı hatırlandığında, bir Fortnite sinemasına “bir saniyede yeşil ışık yakılabileceği” açık.

Mustard’a bu durum hatırlatıldığında gelen karşılık şu oldu: “Şu anda üzerinde çalıştığımız öbür şeyler olduğu için aklımızda bu türlü bir fikir yok.

Yine de Mustard, bir Fortnite dizisi yahut sineması için ne yapılması gerektiği konusunda net görünüyor: “Her vakit özgün hissettiren ve kusursuz bir kıssa olan şeyler yapmak istiyoruz. Tam olarak istediğim kıssayı biliyorum ancak şu anda odak noktası bu değil. Vaktimiz yok.

Oyunun 2017’den beri ne kadar tanınan olduğu göz önünde bulundurulduğunda Epic, izleyicileri bu fikre dahil etmekte sorun yaşamayacaktır. Gelen açıklamalar negatif görünse de, ilerki periyotlarda bir Fortnite sineması ya da dizisi görmemiz muhakkak sürpriz olmayacak. Ve bu gerçekleştiğinde, yeni bir sinema klasiği ile karşılaşmamamız için hiçbir neden yok.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar