Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOtomobilBu gurur hepimizin! TOGG 2023 yılının en düzgün Startup'ı seçildi!

Bu gurur hepimizin! TOGG 2023 yılının en düzgün Startup’ı seçildi!

İş dünyasının en tanınan uygulaması olan LinkedIn, 2023 yılının en güzel Startup’ları listesini oluşturdu. Bu listede yerli ve ulusal araba markamızın birinci sırada yer alması ise dikkat çeken bir öbür ayrıntı oldu. Böylelikle bir sefer daha göğsümüzü kabartan TOGG, elektrikli araba pazarının kıymetli aktörlerinden birisi olabileceğini bir sefer daha gösterdi. Şimdiye kadar 3.400 adet üretilen TOGG markasının birinci elektrikli aracı T10X, Türkiye pazarında ağır halde ilgi görmeye devam ediyor.

Bu gurur hepimizin! TOGG 2023 yılının en âlâ Startup’ı seçildi!

TOGG’un LinkedIn tarafından 2023 yılının en güzel Startup’ı seçilmesinin akabinde ise CEO Gürcan Karakaş kıymetli açıklamalarda bulundu. İnovasyon, büyüme ve alanının en güzellerini grubumuza katma kararlılığımızın meyvelerini toplamaktan memnunluk duyuyoruz diyen Karakaş, “Kurulduğumuz günden bu yana insan ve inanç odaklı bir kurum kültürüyle gelişiyoruz. Şirketimizi akıllı aygıtımız T10X, dijital tecrübe platformumuz Trumore, pak güç tahlillerimiz Trugo ve Siro ile yarattığımız bedel ağıyla büyütürken, yeniliklere ve öğrenmeye açık, duygusal istikrarı ve entelektüel sermayesi olan, beşerlerle müspet bağlantı kurmayı tercih eden çalışanlarımızla güçleniyoruz. Bu muvaffakiyete ulaşmamızda katkısı olan tüm grup arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Daima daha yeterlisi için çalışmayı sürdüreceğiz.” tabirlerini kullandı.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar