Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaDonanımBu yeni kulaklık neredeyse sudan ucuz!

Bu yeni kulaklık neredeyse sudan ucuz!

Bu haftanın başlarında, Noise markası, Air Buds 3 ve Buds Pro 3 TWS kulaklıklarını Hindistan’da tanıttı. Artık bu kulaklıklar, çevrimiçi alışveriş platformları üzerinden satışa sunulmuş durumda.

Noise Air Buds 3 serisi, Amazon Hindistan ve Flipkart’ta inanılmaz bir indirimle satışa çıkarıldı. Air Buds 3, yüzde 69 indirimle yalnızca 1.399 Rupi’den (17 dolar) alıcı buluyor. Şayet Air Buds 3 Pro modelini tercih edenler varsa, bu modelin fiyatı 1.799 Rupi (21 dolar) olarak belirlenmiş.

Bu yeni kulaklık neredeyse sudan ucuz!

Noise Air Buds Pro 3 modeline odaklanırsak; bu kulaklık, 13mm ses şoförlerine sahip. Ayrıyeten Bluetooth 5.3 irtibatı ve kesintisiz eşleştirme için HyperSync teknolojisiyle donatılmış. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği sayesinde 30 desibele kadar olan sesleri kesiyor ve böylelikle kullanıcılara daha net bir ses tecrübesi sunuyor. Tıpkı vakitte, dış ortam seslerini engellemek için dört mikrofonlu bir sistemle gelir. Oyun severler için özel bir mod da bulunmakta. Bu mod, ultra düşük 45ms gecikme müddetiyle oyun tecrübesini üst düzeye taşıyor. Kulaklık, tam şarjla 45 saatlik bir kullanım müddeti vaat ediyor ve süratli şarj dayanağı de bulunuyor. Yalnızca 10 dakikalık şarjla 3 saatlik bir kullanım mühleti elde edebilirsiniz. Bu kulaklığın su sıçramalarına ve tere karşı IPX5 sertifikası bulunmakta ve 1 yıl garantisiyle geliyor.

Diğer yandan, Noise Air Buds 3 modeli de misal özelliklere sahip. 13mm ses şoförleri, Bluetooth 5.3 kontağı ve HyperSync teknolojisi bu modelde de mevcut. Fakat, Etkin Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bu modelde bulunmuyor. Yeniden de, net arama kalitesi için Dış Ortam Gürültüsünü Engelleme özelliği bulunmakta. Pro modeli üzere, bu model de 45 saatlik bir kullanım müddeti sunuyor. Süratli şarj özelliğiyle 10 dakikalık bir şarjla 200 dakikalık bir kullanım mühleti elde edebilirsiniz. Bu kulaklık da IPX5 sertifikasına sahip ve 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar