Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaOtomobilBüsbütün Elektrikli Fiat 500e!

Büsbütün Elektrikli Fiat 500e!

Ulaş Utku Bozdoğan: Büsbütün Elektrikli Fiat 500E! 1

Fiat 500e tamamen elektrikli süpermini, mütevazi bir menzile ve güce sahip değildi, ancak Alman tuning şirketi Irmscher, kozmetik revizyon için yeterince iyi olduğunu düşündü ve yeni kitini tanıttı. Mağaza, yenilenmiş yeni iç ve dış bileşenlere sahip 500e kitini duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büsbütün Elektrikli Fiat 500E! 3

Irmscher, yeni bir ön tampon ve daha yumuşak yan eteklerle birlikte bir gövde kiti ekledi. Araba ayrıca logolar ve şeritler içeren bir grafik paketi de aldı. Benzersiz, 17 inç Irmscher Turbo Star jantlar, otomobilin standart 15 inçlik lastiklerinin yerini alıyor. Görünüm genel olarak temizken, araba yapışkan ve çocuksu görünmesine neden olabilecek kepçeler ve havalandırma delikleri gibi abartılı kaportadan kurtuluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büsbütün Elektrikli Fiat 500E! 5

İçeride, 500e Amaretto kahverengi veya Kiraz kırmızısı bir deri paket alıyor. Rengi ne olursa olsun, Irmscher ön koltuklara baklava deseni dikiyor ve kol dayama yeri, direksiyon simidi ve kapı panellerinin de hayvan postlarıyla kaplandığını belirtiyor. Diğer yükseltmeler arasında metal vurgular ve renk uyumlu Irmscher paspaslar var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Büsbütün Elektrikli Fiat 500E! 7

Irmscher 500e kapsamlı iç ve dış güncellemelere sahip olsa da mekanik olarak hiçbir şey değişmedi. Arabalar 24 kilowatt-saat pile ve 135 km menzile sahipti. Elektrik motoru sadece 111 beygir gücü ve 147 lb-feet tork üretiyor, ancak otomobilin küçücük boyutu ve kısa dingil mesafesi ona eğlenceli yol tutuşu ve biraz canlı hızlanma sağlıyor.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar