Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaDonanımBütçe dostu yeni bir kulaklık modeli daha tanıtıldı

Bütçe dostu yeni bir kulaklık modeli daha tanıtıldı

Noise, Hindistan’da büsbütün kablosuz yeni kulak içi kulaklık modelleri olan Air Buds 3 serisini piyasaya sürdü. Bu seri içerisinde Air Buds Pro 3 ve Air Buds 3 olmak üzere iki model bulunuyor.

Öncelikle üst model olan Air Buds Pro 3‘ten bahsedelim. Bu model, şık bir dizaynla gelmekte ve içerisinde 13mm ses şoförleri barındırıyor. Kulaklık, Bluetooth 5.3 teknolojisiyle birlikte gelirken, HyperSync teknolojisi sayesinde süratli eşleşme imkanı sunuyor. En dikkat alımlı özelliklerinden biri, 30 desibele kadar Faal Gürültü Engelleme (ANC) özelliği. Dört mikrofonlu yapısı sayesinde, çevresel gürültüyü engelleyerek net aramalar yapmanıza imkan tanır.

Bu modelde, süratli girişler için dokunmatik denetim bulunmaktadır. Ayrıyeten oyuncular için gecikmeyi yalnızca 45ms’ye indiren özel bir oyun modu mevcut. Tam şarjla 45 saate kadar toplam ses oynatma mühleti sunuyor ve şarj kutusu bu süreyi destekliyor. Air Buds Pro 3, süratli şarjı da destekliyor. Yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 3 saate kadar müzik dinleme mühleti elde edebilirsiniz. Eser, 1 yıl garantili ve IPX5 sertifikasına sahip olup sıçramalara ve terlemelere karşı sağlamdır.

Bütçe dostu yeni bir kulaklık modeli daha tanıtıldı

Daha uygun fiyatlı olan Air Buds 3 modeline gelecek olursak; bu model de hafif ve şık bir dizaynla geliyor. Tıpkı biçimde 13mm ses şoförlerine ve HyperSync teknolojisine sahip. Fakat, bu modelde Faal Gürültü Engelleme özelliği bulunmuyor. Öteki özellikler ise, Pro 3 modeliyle büyük ölçüde emsal. Air Buds 3, 10 dakikalık bir şarjla 200 dakikaya kadar ses oynatma müddeti sunar.

Noise Air Buds 3 modeli, birinci 500 müşteri için özel bir fiyata sahip: yalnızca 1.399 INR (15 dolar). Bu teklif sonrasında fiyat artacak. Standart model, Saf Beyaz ve Cazibe Siyahı renk seçenekleriyle geliyor. Öte yandan, Air Buds Pro 3; Adaçayı Yeşili, Saf Beyaz, Gölge Gri ve Uzay Siyahı renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Bu model de, birinci 5400 müşteri için 1.799 INR’ye (22 dolar) özel bir fiyatla geliyor. Her iki model de 12 Eylül 2023 tarihinde gece yarısında satışa sunulacak ve Noise’ın resmi web sitesi, Amazon ve Flipkart üzerinden satın alınabilecek.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar