Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi merakla beklenen yeni robot süpürgesini tanıttı

Xiaomi merakla beklenen yeni robot süpürgesini tanıttı

Xiaomi, küresel kullanıcılara yeni Robot Süpürge E10C‘yi tanıttı. 3.500Pa emiş gücüne sahip olan bu aygıt, konut otomasyonu alanında Xiaomi’nin yenilikçi yaklaşımını gösteriyor. Ayrıyeten üç su akış ayarı ve dört güç modu sunmaktadır. 2.600mAh pil kapasitesi ile tek şarjla 110 dakika kullanım mühleti sunuyor. Bu, bilhassa geniş meskenler ve büyük alanlar için epey kâfi bir mühlet.

Süpürgenin alt kısmında lastik bir fırça bulunuyor. Ayrıyeten yan tarafında, bilhassa köşelerdeki ve güç ulaşan alanlardaki kirleri toplamak için bir yan fırça yer alıyor. Xiaomi’nin bu yeni mesken otomasyon aygıtı, üç paklık ayarına sahip. Ayrıyeten mahzur algılama sensörleri ile donatılmış, bu sayede meskendeki pürüzlere takılmadan paklık yapabiliyor. Akla yatkın planlanmış bir zigzag paklık yoluyla çalışan robot, süreç sırasında gerektiğinde su akışını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Gücü bittiğinde ise makul şarj istasyonuna geri dönüyor.

Xiaomi merakla beklenen yeni robot süpürgesini tanıttı

Robot Süpürge E10C, Mi Home ya da Xiaomi Home uygulamalarıyla temas kurabiliyor. Bu, kullanıcının ayarları değiştirmesine, paklık programı oluşturmasına ve paklık misyonunun ilerleyişini izlemesine imkan tanıyor. Sesli bildirimlerle bilgi veren aygıt, Amazon Alexa ve Google Asistan üzere sesli asistanları da destekliyor. İnce, yuvarlak tasarımı sayesinde odanın iç bölgelerine kolay kolay erişebiliyor. Mobilyaların altına basitçe girebiliyor ve mahzur algılama sensörleri sayesinde merdivenlerden düşme üzere meselelerle karşılaşmıyor.

Fakat Xiaomi, Robot Süpürge E10C’nin fiyatı ve çıkış tarihi hakkında şimdi bir bilgi paylaşmadı. Lakin bu ayrıntıların yakın vakitte açıklanacağına dair beklentiler bulunuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar