Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaYazılımCall of Duty: Çağdaş Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Call Of Duty: Çağdaş Warfare 2 Resmi Olarak Duyuruldu 1

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı popüler oyun serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu geçtiğimiz saatlerde resmi olarak açıklandı.

Blizzard’ın dijital platformu Battle.net’e Türk Lirası geliyor

4 sa. önce eklendi

Call of Duty’nin yeni bir oyunu geleceğini zaten hepimiz biliyorduk ve son söylentiler de bu oyunun Modern Warfare 2 olacağı yönündeydi. Geçtiğimiz saatlerde gelen resmi açıklamayla birlikte de bu durum netleşmiş oldu. Paylaşılan kısa videoda ne yazık ki oyunun yalnızca logosu paylaşıldı ancak Haziran 2022 tarihinde ilk videoları görme ihtimalimiz yüksek.

Bu oyunun geliştiriciliğini Infinity Ward üstlenecek. Infinity Ward bir önceki Modern Warfare üçlemesiyle 2019 yılında çıkışını yapan yeni Modern Warfare serisinin ilk oyununu geliştirmişti. Bu oyun ayrıca alıştığımız Call of Duty serisinin son oyunu da olabilir çünkü Microsoft’un satın alımı gerçekleşirse bu tarafta ciddi değişiklikler yapması bekleniyor. Duyuru videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Duyuru Videosu

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Call of Duty: Modern Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar