Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOyunCaptain Tsubasa: Ace, 2023 Noel Güncellemesi ile 11'e 11 PvP Getiriyor

Captain Tsubasa: Ace, 2023 Noel Güncellemesi ile 11’e 11 PvP Getiriyor

11’e 11 PvP modu oyunculara heyecanlı bir futbol tecrübesi yaşatacak üzere gözüküyor.

Bildiğiniz üzere oyunun iki farklı oyun modu bulunuyor: Düş Grubu ve As Müsabakası. Rüya Takımı modunda, oyuncular kendi kadrolarını kurabiliyor ve stratejik dizilişlerle rakiplerine karşı gayret edebiliyorlar. As Müsabakası modunda ise, oyuncular tek bir oyuncuyu denetim ediyor ve gerçek vakitli olarak ekip arkadaşlarıyla iş birliği yapabiliyorlar.

Oyuncular, oyuncularını geliştirerek farklı yetenekler ve kombinasyonlar açabiliyorlar.  Oyun, Kaptan Tsubasa serisinin tüm tanınan karakterlerini barındırıyor. Tsubasa Ozora, Kojiro Hyuga, Genzo Wakabayashi, Taro Misaki, Ryo Ishizaki üzere isimlerin yanı sıra, yabancı oyuncular da oyunda yer alıyor. Oyuncular, bu karakterleri toplayarak kendi düş gruplarını oluşturabiliyorlar.

Captain Tsubasa: Ace, 2023 Noel Güncellemesi ile 11’e 11 PvP Getiriyor

Oyun, tıpkı vakitte Kaptan Tsubasa mangasının klasik sahnelerini de tekrar yaratıyor. Oyuncular, mangada izledikleri unutulmaz anları, yüksek kaliteli 3D grafiklerle oyun içinde tekrar yaşayabiliyorlar. Oyun, futbol tutkusunu ve heyecanını taşınabilir platformlara taşıyor.  

19 Aralık 2023 tarihinde Üstün Kupa Serisi ismiyle gelecek olan güncelleme ile oyuncular günün muhakkak saatlerinde açılacak olan müsabakalara katılarak haftalık mükafatlarını toplayabilecek. Üstelik mükafatlar her hafta güncellenecek. Yılbaşı aktifliği olarak gelen bu mod daha sonraki vakitlerde da kullanılabilecek. Son olarak oyunu oynayan arkadaşlar  31 Ocak 2024’e kadar geçerli olan “NOEL” armağan kodunu kullanarak kendisine özel sürpriz ikramını almayı unutmasın.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar