Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaYapay ZekaChatGPT'nin "Şirketlere Özel" Versiyonu Duyuruldu: İşte Özel Sürümün Yepyeni Yetenekleri

ChatGPT’nin “Şirketlere Özel” Versiyonu Duyuruldu: İşte Özel Sürümün Yepyeni Yetenekleri

Son dönemlerin en popüler yapay zekâ araçlarından ChatGPT’nin geliştiricisi OpenAI, yeni bir abonelik planı duyurdu. Daha çok kurumsal müşterilere odaklanan bu abonelik planı “ChatGPT Enterprise” olarak isimlendiriliyor ve bazı etkileyici özellikler sunuyor. Gelin hep birlikte ChatGPT Enterprise aboneliğinin avantajlarına bakalım.

Yapılan açıklamalara göre ChatGPT Enterprise, GPT-4 dil modeline erişim sağlıyor. ChatGPT’nin özelleştirilmiş sürümü, bu abonelik paketinde karmaşık veri analizleri yapabiliyor ve karmaşık sorular için anlamlı yanıtlar üretebiliyor. OpenAI, bu abonelik paketinde kullanıcı gizliliği ve güvenliğinin de maksimum seviyede tutulacağını söylüyor. Açıklamaya göre ChatGPT Enterprise, müşterilerin kendi veritabanlarını kullanarak geliştirilmeyecek. Bu sayede bir şirkete ait verilerin sızdırılma olasılığı da ortadan kaldırılacak.

ChatGPT Enterprise, kurumsala odaklanan özellikler sunacak

Ulaş Utku Bozdoğan: Chatgpt'Nin &Quot;Şirketlere Özel&Quot; Versiyonu Duyuruldu: İşte Özel Sürümün Yepyeni Yetenekleri 1

OpenAI’nin açıklamasına göre ChatGPT Enterprise, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özel araçlara sahip olacak. Ayrıca bir şirket, isterse ChatGPT’yi kendi ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirebilecek. OpenAI, halihazırda ChatGPT müşterisi olan kurumsal müşterilerin, kaldıkları yerden ChatGPT Enterprise aboneliğine geçebileceklerini söylüyor.

OpenAI, ChatGPT Enterprise için fiyat açıklaması yapmadı. Bunun nedeni, yeni aboneliğin müşteriye özel olarak fiyatlandırılacak olması. Diyelim ki büyük bir şirketiniz var ve yapay zekâ ile desteklemek istiyorsunuz. Bu durumda daha gelişmiş özelliklerle donatılan ChatGPT Enterprise aboneliğini satın alacaksınız. Küçük bir işletmeyseniz ve daha basit işlemler için ChatGPT kullanacaksanız, daha uygun fiyatla ChatGPT Enterprise abonesi olabileceksiniz.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar