Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaYazılımCS:GO oyuncu rekorunu tazeledi: 1.8 Milyon anlık oyuncuya ulaştı

CS:GO oyuncu rekorunu tazeledi: 1.8 Milyon anlık oyuncuya ulaştı

Ulaş Utku Bozdoğan: Cs:go Oyuncu Rekorunu Tazeledi: 1.8 Milyon Anlık Oyuncuya Ulaştı 1 Counter-Strike: Küresel Offensive, yayınlanmasının üzerinden on yıldan fazla bir mühlet geçmiş olsa da Steam’de oyuncu rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. O denli ki geçtiğimiz Mart ayında tüm vakitlerin eşzamanlı oyuncu rekorunu geride bırakan tanınan imal, bu rekoru bir kere daha tekrarladı. 

CS:GO 1,8 milyon oyuncu ile rekorunu tazeledi

SteamDB‘nin datalarına nazaran Counter-Strike: Küresel Offensive, 6 Mayıs 2023 tarihinde 1.818.773 kullanıcı ile önceki 1,5 milyon kişilik rekoru geride bıraktı. Peki CS:GO’da yaşanan oyuncu artışı neden kaynaklanıyor? Bunun nedeni yakın vakitlerde yapılan Counter-Strike 2 duyurusu ve yaklaşan BLAST Paris Major etkinliği olabilir. 

Ulaş Utku Bozdoğan: Cs:go Oyuncu Rekorunu Tazeledi: 1.8 Milyon Anlık Oyuncuya Ulaştı 3 Bilmeyenler için Valve’ın Source 2 motoru üzerine inşa edilecek CS2, uygunlaştırılmış aydınlatma, efektler ve dokulara ek olarak daha uygun sunucu performansı ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Ayrıyeten merakla beklenen üretimin CS:GO oyununa fiyatsız bir güncelleme olarak sunulacağını hatırlatalım. Yani CS:GO sahipleri bu oyuna para vermeden erişebilecek diyebiliriz.

CS2’nin sistem ihtiyaçları ise şimdi açıklanmadı. Önümüzdeki haftalarda yeni Counter-Strike oyunu hakkında daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar