Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaOyunCyberpunk 2077 için çok hoş haberler var!

Cyberpunk 2077 için çok hoş haberler var!

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 oyununu genişletmek için büyük bir adım atıyor. 21 Eylül’de, oyunu sahibi olan herkes için fiyatsız olan 2.0 güncellemesi yayınlanacak. Bu güncelleme, oyuna evvelce görülmeyen yeni maharet ağaçları ve avantajları ekliyor. Oyunun evrenindeki polis sistemini de kökten değiştirerek daha anlaşılır ve kolay kurallar üzerine çalışacak biçimde yine tasarlanıyor.

Oyunda gerçekleştirilen her türlü kabahat faaliyeti cezalandırılıyor. Bilhassa, oyundaki runner’lara karşı polisler harekete geçiyor ve sorgusuz sualsiz, siber psikozdan muzdarip bireyleri ortadan kaldırıyorlar. Oyunun arayüzünde, oyunculara polislerin ne kadar yakın olduğunu gösteren bir Sıcaklık (Heat) sistemi bulunacak. Şayet bu düzey en üst seviyeye, yani 5 yıldıza ulaşırsa, oyuncular Max Tac isimli bir mini-boss ile karşı karşıya gelecekler. Oyuncular, polisten kaçmayı seçerlerse, yol mahzurları ve araba kovalamacalarıyla karşılaşacaklar. Polis oyuncuyu yakalarsa, ne teslim olabilecekler ne de rüşvetle kurtulabilecekler. Lakin, polisi atlatmayı başarırlarsa, NPC’lerin sahneden ayrılmaya başlamasıyla inançta olduklarını anlayacaklar.

Cyberpunk 2077 için çok hoş haberler var!

2.0 güncellemesi birebir vakitte oyunculara, araçlarından düşmanları etkisiz hale getirmek için yeni metotlar sunuyor. Artık motosikletlerinin gerisinden ya da arabalarının ön camından ve yan camından silahlarını kullanabilecekler. Ayrıyeten, birtakım göçebe arabalar için monte edilmiş yeni silahlarla da tanışacaklar. Başka yandan, netrunner karakterleri, düşmanların arabalarını hackleyip patlatabilecekler. Bu güncelleme tıpkı vakitte kullanıcı arayüzü ve tecrübesini düzgünleştiriyor, yeni eşyalar, el personelliği değişiklikleri ve yeni radyo istasyonları sunuyor.

Oyunun Phantom Liberty isimli genişletme paketi ise 26 Eylül’de oyuncularla buluşacak. Bu genişletme, oyuna büsbütün yeni bir kıssa, karakterler – Idris Elba’ya misal bir karakter dahil – ve misyonlar ekliyor. Phantom Liberty, oyunculara 30 dolar karşılığında sunulacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar