Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus Pad Go için geri sayıma geçildi

OnePlus Pad Go için geri sayıma geçildi

OnePlus, birinci tabletini bu yılın başlarında Dimensity 9000 yonga setiyle desteklenen OnePlus Pad olarak tanıttı ve fiyatı 36,999 Rs (445 dolar) oldu. Şimdiyse markanın ikinci tablet çalışması olan OnePlus Pad Go üzerinde ağırlaştığını görüyoruz. Bu tabletin tanıtımına dair bilgiler, Flipkart uygulamasında yer alan bir mikro site aracılığıyla bizlere ulaştı.

Bu sitedeki bilgilere göre OnePlus Pad Go‘nun tasarımı, birinci tabletleri OnePlus Pad’e epey benziyor. Aygıtın art yüzeyi, çift renkli bir dizaynla, tek bir kamera ve OnePlus logosuyla süslenmiş. Birinci tabletleri yüksek segmentli bir eser olarak pazara sunan OnePlus, Pad Go ile daha uygun fiyatlı bir seçenek sunmayı hedefliyor.

OnePlus Pad Go için geri sayıma geçildi

OnePlus’ın Lideri ve COO’su Kinder Liu’nun yaptığı açıklamalara nazaran, OnePlus Pad Go’nun ekranı 2K çözünürlüğünde ve 7:5 en uzunluk oranına sahip olacak. Aygıtın kutusundan OxygenOS 13 tabanlı Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkması bekleniyor. Ayrıyeten, OnePlus telefonlarıyla tablet ortasında kolay panoya ve belge paylaşımı sağlayacak bir İçerik Eşitleme özelliği de olacak. Bu özellik, bilgi paylaşımı, ekran yansıtma, bildirim eşitleme ve arama idaresi üzere fonksiyonlarla, OnePlus tabletleri ve akıllı telefonları ortasındaki entegrasyonu artırmayı amaçlıyor.

İlginç bir ayrıntı olarak, OnePlus Pad, Çin pazarında OPPO Pad 2 ismiyle satışa sunulmuştu. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak, OnePlus Pad Go’nun Çin’de Oppo Pad Air 2 ismiyle piyasaya sürülme ihtimali hayli yüksek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar