Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaOyunDead Island 2 Birinci 3 Günde 1 Milyon Adet Sattı

Dead Island 2 Birinci 3 Günde 1 Milyon Adet Sattı

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, Dead Island 2 satışlarının dünya çapında 1 milyon adedi geçtiğini duyurdu. Ayrıyeten bu satış sayısı yalnızca birinci 3 günde gerçekleşti. Özgün Dead Island’ın şu anki toplam satışlarını bilmiyoruz lakin 2013’te yayıncı Deep Silver, özgün oyunun Eylül 2011’de piyasaya sürülmesinden sonra dünya çapında 5 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Deep Silver ve Dambuster Studios, bu etkileyici satış sayılarının yanı sıra kimi farklı erken istatistikleri de paylaştı. Buna nazaran, oyunun satışa çıktığı birinci hafta sonunda oyun 11 milyon saatin üzerinde oynanırken 28 milyondan fazla oyuncu oyun içi sonunu buldu. Ayrıyeten 45 milyon zombi ikiye bölündü ve 756 milyondan fazla uzuv kesildi. Cuma gününden bu yana toplamda 1,1 milyar zombi öldürüldü.

Dead Island 2 şu anda dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için mevcut durumda.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar