Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilGalaxy Z Flip 5’i bekleyenlere berbat haber

Galaxy Z Flip 5’i bekleyenlere berbat haber

Samsung, yakın gelecekte Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 isimli iki yeni katlanabilir telefonu, yeni tabletleri, akıllı saatleri ve tahminen de kulaklıkları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni aygıtlarla ilgili ayrıntılar internette dolaşırken, Galaxy Z Flip 5’in selfie kamerası hakkında yeni bir rapor ortaya çıktı.

GalaxyClub’un tezine nazaran, Samsung Galaxy Z Flip 5 için 10 megapiksel bir selfie kamerası kullanmaya devam edecek. Lakin diyafram açıklığı ve otomatik odaklama teknolojisi üzere kamera özelliklerinin Z Flip 5‘te rastgele bir değişikliğe uğrayıp uğramayacağı şimdi meçhul.

Yine de, Galaxy Z Flip 5’in daha büyük kapak ekranı, eksik selfie kamerasını telafi edebilir. Daha büyük ekranda, evvelki Galaxy Z Flip telefonlarına kıyasla daha yüksek kaliteli selfie’ler çekmek için art kamerayı kullanmak daha uygun hale gelecektir.

Galaxy Z Flip 5’i bekleyenlere makus haber

Ek olarak, daha büyük kapak ekranı, Samsung’un katlanabilir telefonlarının esnek mod özelliklerini de dikkate alarak, gerçek bir tam ekran iç ekran için özel bir selfie kamerasını gereksiz hale getirebilir.

Satın alma kararları açısından, Galaxy Z Flip 5‘teki selfie kamerasının yükseltilmemesi telaş kaynağı olmamalıdır. Yükseltme hoş olurdu lakin aygıtın genel fonksiyonelliği için hayati değil. Galaxy Z Flip 5‘in etkileyici büyük kapak ekranı sayesinde, kullanıcılar ana kamera kullanarak yüksek kaliteli selfie’ler çekebilirler.

Yaklaşan Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘in resmi çıkış tarihi şimdi açıklanmadı. Fakat son bir sızıntı, Samsung’un bu aygıtları beklenenden daha erken piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor. Şayet sızıntıya inanılırsa, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in Temmuz sonuna kadar piyasaya sürülmesini görebiliriz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar