Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunDeath Stranding: Director's Cut, Mac ve iPhone için 2024'ün başına ertelendi

Death Stranding: Director’s Cut, Mac ve iPhone için 2024’ün başına ertelendi

Bu irtibat noktasının ardındaki yayıncı 505 Games, X‘te “biraz daha zamana” gereksinimi olduğunu ve “2024’ün başlarında yeni bir çıkış tarihine” sahip olunacağını duyurdu. Spesifik olarak, Mac App Store artık 40 dolar karşılığında ön siparişe açık olan bu kıyamet sonrası paket teslimat simülatörü için beklenen tarih olarak 31 Ocak 2024’ü listeliyor.

Oyunun kendisi 2019’dan olsa da (yönetmenin kurgusu 2021’de yayınlandı), Apple, kendi işlemcilerini (M1 yahut üstü) ve 3D grafik yeteneklerini göstermek için bu tıp ağır oyunlardan yararlanmaya hayli istekli görünüyor.

Death Stranding: Director’s Cut, Mac ve iPhone için 2024’ün başına ertelendi

Ancak mobil cihazı tercih ediyorsanız A17 Pro çipli iPhone 15 Pro serisiyle hudutlu olacaksınız. Tıpkı PlayStation versiyonları üzere, bu Apple versiyonu da Cyberpunk 2077 ve Half-Life’tan çapraz içerik içerecek.

Haziran ayında Kojima, gelecekteki oyunlarının Apple platformunda da mevcut olacağını söylemişti lakin bunun Death Stranding 2‘yi içerip içermediği şimdi muhakkak değil. Daha yakın vakitte oyun efsanesi, oyunun stüdyonun yardımıyla bir sinemaya uyarlanacağını duyurdu. A24. Kojima, “Ortalıkta çok sayıda ‘oyun uyarlama filmi’ var lakin bizim yarattığımız şey yalnızca oyunun direkt çevirisi değil,” diye kelam verdi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar