Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımEn yeterli PS5 aksesuarları

En yeterli PS5 aksesuarları

Şinasi Kaya: En Yeterli Ps5 Aksesuarları 1

Oyunlar konsolunuzun kalbi olsa da, bu aksesuarlar favori oyunlarınıza daha çok dalmış hissetmenizi sağlayabilir. İşte, en son konsolunuzdan en yeterli halde yararlanmanıza yardımcı olacak en güzel aksesuarlar.

Konsollar çoklukla tek bir denetim aygıtı ile gelse de, yereleşli oyun oynamak istiyorsanız yahut biri bitip başkasına geçmek istiyorsanız, diğer bir denetim aygıtı almak uygun bir fikir olabilir.

DualSense Edge

Varsayılan DualSense kusursuz olsa da, birden fazla oyuncu daha fazla fonksiyonellik ve seçenekler kullanabilir. DualSense Edge, denetimlerde daha fazla özelleştirme seçeneği için ek art pedallar sunar ve daha kolay tamirler ve konfor için değiştirilebilir kesimleri vardır. Standart denetim aygıtınızdan daha değerliye mal olacak, lakin alıştığınızda bir daha geri dönemeyeceksiniz.

Şinasi Kaya: En Yeterli Ps5 Aksesuarları 3

Hangi denetim aygıtını kullanırsanız kullanın, pil ömrü bir noktada sorun olacak. Tüm bu sofistike DualSense özelliklerinin tek dezavantajı pilin süratle tükenmesidir. Oturumlar ortasında denetim aygıtınızı her vakit takabilirsiniz, fakat basitçe unutabilir ve meyyit bir denetim aygıtıyla uyanabilirsiniz. Bunun yerine, PowerA şarj istasyonu yalnızca bir yahut iki denetim aygıtınız için uygun bir tutucu değil, tıpkı vakitte her vakit şarj edilmiş ve kullanıma hazır olmalarını sağlar.

Şinasi Kaya: En Yeterli Ps5 Aksesuarları 5

Geçen jenerasyonda Sony Gold kulaklıklar vardı ve PS5 için Pulse 3D var. Bu kulaklık, 3D ses için ince ayarlanmış olup, oynarken sizi sarmalayan ve gerçekçi bir ses tecrübesi sunar. Pulse 3D kulaklıklar ayrıyeten yumuşak ve rahat kulak yastıkları ile giyerken daha fazla istikrar sağlamak için iç bant içerir.

Çevrimiçi oyuncular için, Pulse 3D kulaklık, kulaklıkta uzanan bir boom mikrofon olmadan net ses için bâtın çift mikrofonlara sahiptir.

100 dolarlık fiyatla, etkileyici bir ses tecrübesi sunan bu kulaklık, yeterli bir mutabakat.

Şinasi Kaya: En Yeterli Ps5 Aksesuarları 7

PS5 öncelikle bir oyun konsolu olsa da, birçok insan için meskenlerinin merkezi medya merkezi olacak. Birden fazla insan, oyun oynamak kadar, Netflix ve YouTube üzere hizmetleri akış için de kullanıyor. Bu yüzden PS5 medya uzaktan kumandasına gereksiniminiz olacak. Tipik oynat/dur seçeneklerinin yanı sıra, büyük akış hizmetleri için özel düğmelere sahip.

Dahili IR vericisi, uyumlu TV’lerin sesini ayarlamanıza ve gücünü açmanıza imkan tanır, bu da bu uzaktan kumandanın gereksiniminiz olan tek uzaktan kumanda olabileceği manasına gelir. Ayrıyeten, konsolun kıvrımlı tüm beyaz estetiğine de sahip, tasarım lisanını tamamlar.

Şinasi Kaya: En Yeterli Ps5 Aksesuarları 9

Yayıncılık her geçen yıl daha tanınan hale geliyor ve Sony, oyunlarınızla insanların karşısına çıkmanızı her zamankinden daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. PS5 için HD kamera, 1080p imaj ve geniş açılı lens ile imgelerinizin kaçırılmayacağından emin olur.

Kamera ayrıyeten, hakikat görünümü elde etmek için açıyı ayarlamanıza imkan tanıyan dahili bir standa sahiptir. Artı, art plan kaldırma aracı, yeşil bir ekranınız varsa art planı büsbütün kesmenize yardımcı olur.

60 dolarlık fiyatla, bu kamera, ortalama bir web kamerasından çok daha fonksiyonel ve katiyen maliyetini hak ediyor.

Şinasi Kaya: En Yeterli Ps5 Aksesuarları 11

Pulse 3D kulaklık, pek çok kullanıcı için kâfi olabilir; lakin en üst seviye tecrübesi arayanlar için SteelSeries Arctis Nova Pro kablosuz kulaklık önerilebilir. SteelSeries’in özgün şoförleri, inanılmaz bir ses kalitesi sunar. Nefes alabilen örgü kulak yastıkları, gün uzunluğu rahat bir kullanım sağlayarak uzun müddetli oyun seanslarında bile terlemeyi önler.

Arctis Nova Pro, mikrofonun yakın ve şahsî bir tecrübe için gerektiği oyuncular düşünülerek tasarlanmış geri çekilebilir bir bom mikrofona sahip. Dahası, Arctis Pro’nun etkileyici 24 saatlik pil ömrü, şarj etmeden günlerce oyun oynamanıza imkan tanır.

Kablosuz Arctis Nova Pro kulaklık, tutkulu oyuncular için en yeterli seçenek olarak öne çıkıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar