Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games bu hafta parasız vereceği oyunu açıkladı

Epic Games bu hafta parasız vereceği oyunu açıkladı

Epic Games, oyuncuları her hafta fiyatsız oyunlarla sevindiren stratejisini sürdürüyor. Bu hafta Epic Games’in parasız olarak sunacağı oyun, DNF Duel oldu. Olağanda 499 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyun, 27 Aralık tarihine kadar fiyatsız olarak indirilebilecek ve oynanabilecek.

DNF Duel, heyecan verici dövüş sahneleri ve eşsiz karakterleriyle dikkat çeken bir dövüş oyunu olarak öne çıkıyor. Oyuncular, kendi seçtikleri karakterlerle birbirine karşı çaba edebilecekleri bu oyunu, Epic Games’in cömertliği sayesinde hiçbir fiyat ödemeden deneyimleyebilecekler.

Epic Games bu hafta ücretsiz vereceği oyunu açıkladı

Epic Games’in haftalık fiyatsız oyun kampanyası, oyun severlerin kütüphanelerine fiyatsız olarak kaliteli oyunlar eklemelerine imkan tanıyor. DNF Duel’in bu haftaki seçim olması, bilhassa dövüş oyunlarına ilgi duyan oyuncular için bir fırsat sunuyor.

Oyunun olağanda yüksek fiyatı düşünüldüğünde, Epic Games’in bu cins kampanyaları, oyuncular ortasında büyük bir memnuniyet yaratıyor. Fiyatsız oyunlar, geniş bir oyuncu kitlesine hitap ederek, oyun dünyasındaki çeşitliliği artırıyor ve oyunculara farklı tipleri deneme talihi veriyor.

Epic Games’in bu stratejisi, dijital oyun platformu savaşlarında rekabeti artırırken, birebir vakitte oyun sanayisinin dinamiklerini de değiştiriyor. Oyun dünyasındaki bu cins kampanyalar, oyuncuların platforma bağlılığını artırmanın yanı sıra, yeni oyunları keşfetmelerine ve denemelerine de imkan tanıyor. Bu hafta DNF Duel’in fiyatsız sunumu, Epic Games’in oyun severleri mutlu etmeye devam edeceğini gösteriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar