Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaOyunEpic Games bu haftanın fiyatsız oyununu açıkladı

Epic Games bu haftanın fiyatsız oyununu açıkladı

Epic Games, her hafta fiyatsız olarak sunmakta olduğu oyunlarla oyunseverleri şad etmeye devam ediyor. Lakin bu haftanın fiyatsız oyunu olan “Spelldrifter,” birtakım kullanıcılar tarafından beklenen heyecanı yaratmadı. 14 Eylül tarihine kadar fiyatsız sunulan bu RPG oyunu, olağanda 33 TL olan bir bedele sahip.

Epic Games, tanınan oyun mağazası Epic Games Store aracılığıyla her hafta fiyatsız oyunlar sunarak oyunseverleri sevindiriyor. Bu kampanya, kullanıcıların oyun kütüphanelerini genişletmelerine ve çeşitli oyunları denemelerine imkan tanıyor. Lakin her hafta sunulan oyunlar, bazen oyunseverler ortasında karmaşık hislere yol açabiliyor.

Epic Games bu haftanın fiyatsız oyununu açıkladı

Bu haftanın fiyatsız oyunu “Spelldrifter,” RPG cinsini seven oyuncular için ilgi alımlı olabilir. Oyun, 2019 yılında piyasaya sürüldü ve farklı stratejilerin kullanılabildiği bir dünyada geçiyor. Oyuncular, özel yeteneklere sahip karakterleri yönetirken keşif yapma ve savaşma fırsatına sahip. Fakat “Spelldrifter,” oyunseverlerin beklediği büyük bir popülariteye sahip değil ve bu nedenle kimi oyuncular için tatmin edici bir seçenek olmayabilir.

Epic Games’in fiyatsız oyun kampanyası çoklukla büyük başlıklarla ve tanınan oyunlarla dikkat çekerken, orta sıra daha az bilinen yahut küçük üretimlere da yer veriyor. Bu, oyunseverlerin farklı çeşitleri denemelerine ve keşfetmelerine imkan tanır. Lakin bu haftanın fiyatsız oyunu “Spelldrifter,” Epic Games’in daha evvelki haftalarda sunduğu büyük oyun başlıkları ile karşılaştırıldığında daha az ilgi alımlı görünüyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar