Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games haftanın fiyatsız oyununu açıkladı

Epic Games haftanın fiyatsız oyununu açıkladı

Epic Games, oyuncuları her hafta fiyatsız oyunlarla buluşturan klasik aktifliğini sürdürüyor. Bu hafta ise sıradışı ve eğlenceli bir simülasyon oyunu olan “Godlike Burger”ı fiyatsız olarak sunuyor. Godlike Burger, olağanda 90 TL bedelinde olan bir oyun ve Epic Games Store kullanıcıları için 12 Ekim saat 18.00’e kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Godlike Burger, oyun severlere yaratıcı ve komik bir restoran idaresi tecrübesi sunuyor. Oyuncular, değişik ve farklı dünya dışı ırklara sahip müşterilere sahip bir uzay restoranının sahibi olarak başlıyor. Restoranlarını yönetme vazifesi oyunculara düşüyor ve çeşitli yemekler hazırlayarak müşterilerin memnuniyetini kazanmaya çalışıyorlar.

Epic Games haftanın fiyatsız oyununu açıkladı

Ancak bu restoran işletme oyunu sıradan bir restoranın ötesine geçiyor. Godlike Burger, uzaylı müşterilerin isteklerini karşılamak için klasik yemek tanımlarına değil, sıradışı ve komik tanımlara muhtaçlık duyuyor. Uzaylılar farklı ve sıradışı yemeklerle tatmin edilmek istiyorlar ve oyuncuların bu değişik talepleri karşılamak için yaratıcı olmaları gerekiyor.

Oyun, mizahi bir yaklaşımla restoran işletme simülasyonunu sunarken oyunculara güldürücü anlar yaşatıyor. Godlike Burger’ın eğlenceli ve renkli görselleri, oyunculara eşsiz bir oyun tecrübesi sunuyor. Ayrıyeten oyuncular restoranlarını geliştirebilir, menülerini çeşitlendirebilir ve daha fazla müşteri çekebilmek için yaratıcı pazarlama stratejileri geliştirebilirler.

Epic Games Store’un bu tıp fiyatsız oyun aktiflikleri, oyuncular için olağanüstü bir fırsat sunuyor. Oyuncular, bu etkinlikler sayesinde yüksek kaliteli oyunları fiyatsız olarak elde edebilirler. Godlike Burger üzere sıradışı ve eğlenceli oyunlar, oyuncuların kütüphanelerine keyifli bir ek yapmalarını sağlıyor. Bu nedenle oyun severler, Epic Games Store’un fiyatsız oyun etkinliklerini kaçırmamak için sistemli olarak takip etmeliler. Godlike Burger, eğlenceli bir restoran idaresi tecrübesi arayan oyuncular için olağanüstü bir seçenek olabilir. Fakat 12 Ekim’e kadar fiyatsız deneyimleyebileceğiniz bu oyundaki maceranıza devam etmek istiyorsanız, 12 Ekim sonrası oyunu satın almak zorunda kalacaksınız.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar