Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games'in önümüzdeki hafta parasız vereceği oyunlar aşikâr oldu

Epic Games’in önümüzdeki hafta parasız vereceği oyunlar aşikâr oldu

Oyun dünyasının dev isimlerinden biri olan Epic Games, her hafta fiyatsız oyunlar dağıtarak oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bu hafta  Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE üzere kıymetli oyunları fiyatsız sunan Epic Games, gelecek hafta da iki dikkat cazibeli oyunu fiyatsız olarak sunacak.

19 Ekim – 26 Ekim tarihleri ortasında Epic Games Store’dan fiyatsız olarak temin edebileceğiniz oyunlardan birincisi “The Evil Within.” Bu hayatta kalma kaygı oyunu, oyuncuları düş ve gerçeklik ortasında bilinmeyen bir çizgide sürükleyen bir kıssaya sahip. Oyuncular, acımasız düşmanlar ve kaygı dolu anlarla dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışacaklar.

Epic Games’in önümüzdeki hafta parasız vereceği oyunlar aşikâr oldu

Bir öteki fiyatsız oyun olan “Eternal Threads,” 19 Ekim’den itibaren oyunculara sunulacak ve bir hafta boyunca parasız olarak indirilebilecek. Oyun, oyuncuları kendine mahsus bir dünyanın içine çeken bir bulmaca oyunu. Eşsiz atmosferi ve ilgi cazibeli bulmacalarıyla oyunculara keyifli bir tecrübe sunuyor.

Epic Games’in fiyatsız oyun kampanyası, her hafta farklı oyunlar sunarak oyunculara büyük bir çeşitlilik sunuyor. Bu fırsatları kaçırmamak için Epic Games Store hesabınızı oluşturabilir ve her hafta yeni fiyatsız oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar