Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaOyunF1 23 Çıkış Tarihi Belirli Oldu

F1 23 Çıkış Tarihi Belirli Oldu

EA ve Codemasters, Formula 1 yarış simülasyonu serisinin yeni oyununun çıkış tarihini açıkladı. Buna nazaran F1 23, 16 Haziran’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC (EA App, Steam ve Epic Games Store)’de çıkacak.

Oyun, Braking Point isimli kıssa modunun geri dönüşünü içerecek. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl bu mod oyunda bulunmuyordu. Modda yeni karakterler, zorluklar ve rekabet düzeyleriyle karşılaşacaksınız. Codemasters, F1 ekiplerinden gelen geri bildirimlere dayanarak araçların yol tutuşunu güncelledi. Otomobillerin bu sefer daha öngörülebilir davranışlara sahip olduğu ve fren yaparken, hızlanırken ve virajlarda gezinirken daha fazla çekişe sahip olduğu söyleniyor. EA, stüdyonun ayrıyeten motor torkunu ve ataleti güzelleştirdiğini, aerodinamiği ve lastik tutuşunu daha fazla gerçekçilik için dengelediğini ve denetimci kullanan oyuncular için Precision Drive teknolojisini dahil ettiğini söylüyor.

Yeni Las Vegas Grand Prix’i için sokak pisti ve Katar’ın Lusail Memleketler arası Pisti dahil olmak üzere F1’in gerçek hayattaki 2023 döneminden her grup, şoför ve pist oyunda mevcut. Eski pistler Paul Ricard (Fransa), Şangay (Çin) ve Portimão (Portekiz) de oyunda bulunacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar