Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOyunFinal Fantasy 7 Rebirth Ön Siparişe Açıldı! İşte fiyatı!

Final Fantasy 7 Rebirth Ön Siparişe Açıldı! İşte fiyatı!

Bu oyun, Midgar’ın duvarlarının ötesine geçen kahramanlarımızın macerasını birinci oyundan devam ettiriyor. Oyun hakkında pek çok ayrıntı şimdi gizemini korurken, bu yıl Summer Games Fest’te yayınlanan tanıtım fragmanı, hayranlarına yol gösterecek birtakım kıymetli detayları içeriyor.

Oyunun direktörü Naoki Hamaguchi, oyunculara “yüksek derecede özgürlük sunan çok istikametli bir dünya” vadetti. Ayrıyeten, Twitter üzerinden yapılan bir geliştirici yorumunda, oyunda yeni karakterlerin savaşa katılacağı belirtildi.

Henüz piyasaya sürülmemiş olmasına karşın, Square Enix tarafından Final Fantasy 7 Remake üçlemesinin üçüncü ve son kısmının de geliştirilmekte olduğu doğrulandı. “Final Fantasy 7 Remake Part 3” olarak isimlendirilen bu son oyun, serinin merakla beklenen finalini oluşturacak.

Final Fantasy 7: Rebirth, Final Fantasy 7 Remake üçlemesinin merakla beklenen ikinci kısmı olarak karşımıza çıkıyor. Bu heyecan verici oyun, Final Fantasy 7: Remake’in Midgar surlarının gerisinde bıraktığı maceranın çabucak akabinde başlıyor. Oyunun birden fazla ayrıntısı şimdi gizemini koruyor, fakat bu yıl Summer Games Fest sırasında yayınlanan fragmandan yola çıkarak oyunla ilgili birtakım değerli detayları ortaya çıkardık.

Final Fantasy VII: Rebirth, 2024 yılının 29 Şubat’ında sadece PS5 için piyasaya sürülecek. Oyunun ön siparişleri, tüm büyük perakende satış mağazalarında başlamış durumda. Bu devam oyunu, orjinal Final Fantasy VII’nin tekrar yapılandırılmış ve birtakım yerlerde tekrar yazılmış öyküsünü sürdürüyor. Kahramanlarımızın Midgar’ı terk edip açık dünyaya adım attıkları bu kısım, oyuncuları yeni maceralara davet ediyor. Oyun, içerdiği farklı öğelerle birkaç farklı sürümde sunulacak. Hangi sürümün size daha uygun olduğuna karar vermeniz için, her bir sürümde neler bulunduğunu ayrıntılıca anlatalım.

Final Fantasy 7: Rebirth (Standart Sürüm)

Oyun, Amazon’dan alındığında özel bir denetim aygıtı kabı bonusu ile geliyor.

Fiyatı 69.99$ olarak belirlenmiş.

Amazon, Best Buy, GameStop, Walmart, Target ve PS Store (dijital) üzere perakende satış noktalarında mevcut. Yalnızca oyunu istiyorsanız, iki disk üzerinde sunulan bu standart sürüm tam size nazaran.

Final Fantasy 7: Rebirth Deluxe Edition

Bu sürüm 99.99$ fiyat etiketiyle sunuluyor.

Oyunun yanı sıra, bir sanat kitabı, küçük bir soundtrack CD’si ve bir steelbook kutu içeriyor.

Final Fantasy 7: Rebirth Koleksiyoncu Sürümü

Square Enix, 349.99$ fiyatla satışa sunulan bu özel sürümü de piyasaya sürüyor.

Oyunun kendisi, yaklaşık 48cm boyutunda, ayrıntılı bir biçimde işlenmiş, ikonik makus karakter Sephiroth’un heykeli (kanadı çıkarılabilir), bir sanat kitabı, küçük bir soundtrack CD’si, bir steelbook kutu, Moogle Trio, Magic Pot ve öteki kimi DLC içerikleri içeriyor.

Bu oyun, Final Fantasy serisinin hayranları için yalnızca bir oyun olmanın ötesinde, bir sanat yapıtı olarak sunuluyor. Her bir sürüm, oyunun kendine has atmosferini ve güçlü içeriğini farklı hallerde sunarak oyunculara unutulmaz bir tecrübe vaat ediyor. Artık, hangi sürümün sizin için en uygun olduğuna karar verme vakti.

Final Fantasy 7: Remake & Rebirth Twin Packs (Digital Download)

Adından da anlaşılacağı üzere bu ikili paket hem remake versiyonunu hem de Rebirth’ü içeriyor. Fiyatı ise 69.99$

Final Fantasy 7: Rebirth Digital Deluxe Edition

Dijital deluxe sürümü, oyuna ek olarak şu dijital ekstraları içeriyor:

Dijital Küçük Soundtrack

Dijital Arka Book

Magic Pot Summoning Materia

Aksesuar: Reclaimant Choker

Zırh: Orchid Bracelet

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar