Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaYazılımFSR 2.0 takviyesi eklenecek birinci oyunlar muhakkak oldu

FSR 2.0 takviyesi eklenecek birinci oyunlar muhakkak oldu

İnanç Can Çekmez: Fsr 2.0 Takviyesi Eklenecek Birinci Oyunlar Muhakkak Oldu 1

Günümüz oyun sektöründe kendine önemli bir yer kazanmayı başaran çözünürlük ölçeklendirme teknolojileri, giderek gelişmeye devam ediyor.  Geçtiğimiz aylarda FSR 1.0’ın (FidelityFX Süper Çözünürlük) yeni versiyonu FSR 2.0‘ı duyuran AMD, yakında şirketin yeni teknolojisini destekleyecek oyunların bir listesini paylaştı.

İnanç Can Çekmez: Fsr 2.0 Takviyesi Eklenecek Birinci Oyunlar Muhakkak Oldu 3

Bilindiği üzere FSR 2.0 teknolojisi, herhangi bir yapay zeka desteği gerektirmeden doğal çözünürlüğe benzer veya daha iyi görüntü kalitesi sunarken, desteklenen oyunlarda kare hızlarını artırmak için geçici veriler ve optimize edilmiş anti-aliasing kullanıyor.

AMD, FSR 2.0 teknolojisini duyurdu: İşte detaylar

2 ay önce eklendi

Bununla birlikte FSR 2.0 desteği eklenen yeni oyunlar Eve Online ve Grounded ve Farming Simulator 22 olurken, yeni teknolojinin yakında Forspoken, Asterigos: Curse of the Stars, Delysium, Overprime, NiShuiHan, Perfect World Remake, Swordsman Remake, Microsoft Flight Simulatorve Unknown 9: Awakening gibi yapımları da desteklemesi bekleniyor. Halihazırda FSR 1.0 kullanan ve teorik olarak 2.0 desteği eklenebilecek diğer büyük yapımlar arasında ise Resident Evil Village, God of War, Far Cry 6, Quake II RTX, Death Stranding, Cyberpunk 2077, No Man’s Sky yer alıyor.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • FSR 2.0 desteği eklenecek ilk oyunlar belli oldu

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar