Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunGod of War: Ragnarök'ün 2022'de yayınlanacağını biliyoruz; lakin artık tam tarih de...

God of War: Ragnarök’ün 2022’de yayınlanacağını biliyoruz; lakin artık tam tarih de muhakkak oldu üzere…

Ortaya çıkan bir haber, God of War: Ragnarök‘ün 2022 yılında planlanan yayım aralığına yetişebileceğini ve Kasım çıkış tarihinin hedeflendiğini öne sürüyor. Bloomberg’den Jason Schreier tarafından hazırlanan haber, oyunun gelişimi ile ilişkili üç kaynağa dayanıyor ve oyunun Kasım ayında yayımlanma yolunda olduğunu söylüyor. Bu kaynaklardan ikisi, çıkış tarihinin duyurusunun Haziran ayında yapılacağını da belirtiyor.

Schreier’in söylediğine göre, Kasım ayına ertelenmeden önce Santa Monica Studio’nun başlangıçtaki hedefi Eylül ayında bir yayım aralığına ulaşmaktı. Oyunun genele açıklanan yayım tarihinin sadece 2022 yılı olduğu göz önüne alınırsa, yaşanan bu ertelemenin de oyunun 2021’den 2022’ye geçişinde olduğu gibi genel bir duyuru gerektirmeyen şirket içi bir gecikme olduğunu söyleyebiliriz.

Schreier’in kendisinin de belirttiği gibi, “bu hafta itibariyle” Kasım ayı hedefleniyor olsa da, oyun geliştirme ve şirket içi tarihler söz konusu olduğunda hiçbir şeyin kesin olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenle, God of War: Raganarök şu anda şirket içerisinde Kasım yayımını hedefliyor olsa bile bu tarihin kesin olduğunu söyleyemeyiz.

Kısacası God of War: Ragnarök’ün halen 2022 yılında sunulması planı devrede. Oyunun yayımı gerçekleştiğinde, PlayStation’a özel olacak PS4 ve PS5’te oynanabilecek.

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar