Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaOyunGod of War: Ragnarök'ün 2022'de yayınlanacağını biliyoruz; lakin artık tam tarih de...

God of War: Ragnarök’ün 2022’de yayınlanacağını biliyoruz; lakin artık tam tarih de muhakkak oldu üzere…

Ortaya çıkan bir haber, God of War: Ragnarök‘ün 2022 yılında planlanan yayım aralığına yetişebileceğini ve Kasım çıkış tarihinin hedeflendiğini öne sürüyor. Bloomberg’den Jason Schreier tarafından hazırlanan haber, oyunun gelişimi ile ilişkili üç kaynağa dayanıyor ve oyunun Kasım ayında yayımlanma yolunda olduğunu söylüyor. Bu kaynaklardan ikisi, çıkış tarihinin duyurusunun Haziran ayında yapılacağını da belirtiyor.

Schreier’in söylediğine göre, Kasım ayına ertelenmeden önce Santa Monica Studio’nun başlangıçtaki hedefi Eylül ayında bir yayım aralığına ulaşmaktı. Oyunun genele açıklanan yayım tarihinin sadece 2022 yılı olduğu göz önüne alınırsa, yaşanan bu ertelemenin de oyunun 2021’den 2022’ye geçişinde olduğu gibi genel bir duyuru gerektirmeyen şirket içi bir gecikme olduğunu söyleyebiliriz.

Schreier’in kendisinin de belirttiği gibi, “bu hafta itibariyle” Kasım ayı hedefleniyor olsa da, oyun geliştirme ve şirket içi tarihler söz konusu olduğunda hiçbir şeyin kesin olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenle, God of War: Raganarök şu anda şirket içerisinde Kasım yayımını hedefliyor olsa bile bu tarihin kesin olduğunu söyleyemeyiz.

Kısacası God of War: Ragnarök’ün halen 2022 yılında sunulması planı devrede. Oyunun yayımı gerçekleştiğinde, PlayStation’a özel olacak PS4 ve PS5’te oynanabilecek.

Kaynak:  Chip

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar