Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaDonanımGoogle Pixel Buds Pro'nun yeni manzaraları sızdırıldı

Google Pixel Buds Pro’nun yeni manzaraları sızdırıldı

4 Ekim’de, Google’ın Pixel 8 ve Pixel 8 Pro modelleri yanı sıra Pixel Buds Pro kulaklıklarının yeni renkleri ile karşımıza çıkacak. Bu renkler mavi ve porselen olarak isimlendiriliyor. Tech Outlook ve Duyumcu hesabı olan OnLeaks, bu renkleri ayrıntılıca gösteren görselleri paylaştı. Bu yeni renk seçenekleri, şu an piyasada bulunan Mercan, Limonotu, Sis ve Kömür renklerine ek olarak geliyor.

Google Pixel Buds Pro‘nun dizaynında bir değişiklik yok. Kulak içi dizaynıyla hafif bir yapıya sahip. Kulaklıkta 11mm şoförler bulunuyor ve etkin gürültü engelleme özelliği mevcut. Ayrıyeten, kullanıcının kulağına ahenk sağlayarak gürültü engellemeyi uygunlaştıran bir özellik olan “Silent Seal” bulunuyor. Pixel Buds Pro, Google tarafından geliştirilen algoritmaları çalıştıran 6 çekirdekli bir ses çipine sahip.

Google Pixel Buds Pro’nun yeni imgeleri sızdırıldı

Bu kulaklıkta, etrafınızda olup bitenleri duymanıza imkan tanıyan bir şeffaflık modu da var. Batarya ömrü güzel fakat en güzeli değil. Etkin gürültü engelleme özelliği kapalıyken 11 saat, açıkken ise 7 saat mühletle çalışabiliyor. Şarj kutusuyla birlikte toplam oynatma mühleti 31 saate kadar çıkıyor.

Pixel Buds, IPX4 suya güçlü bir yapıya sahipken, şarj kutusu IPX2 suya sağlamdır. USB-C ve Qi kablosuz şarjı destekliyor ve tıpkı anda birden fazla aygıtla eşleştirme özelliğine sahip. Lakin, Bluetooth 5.0 kontağı biraz eski kalmış üzere görünüyor. Şu anda piyasada, yalnızca 25$ fiyatına sahip olan birtakım kulaklıklarda bile Bluetooth 5.2 bulunabiliyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar