Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobilHuawei Nova 11 SE'nin manzaraları sızdırıldı

Huawei Nova 11 SE’nin manzaraları sızdırıldı

Huawei’nin bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Nova 11 serisi büyük ilgi gördü. Lakin şirket, Nova 12 serisi hakkında söylentiler başlamışken, Nova 11 serisi için bir modeli daha piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu modelin ismi muhtemelen Nova 11 SE olacak ve önümüzdeki ay lansmanı gerçekleşebilir.

Çin’in mecburî sertifika otoritesi olan TENAA’nın internet sitesinde Huawei Nova 11 SE hakkında ayrıntılar yer aldı. Sitede paylaşılan canlı imgelerde, telefonun ardında yer alan çift dairesel kamera modülü görülebiliyor. Bu kamera modülünde üç kamera sensörü bulunuyor. Telefonun ana rengi siyah olup, kamera modülünde ve Huawei logosunda altın renk ayrıntılarla vurgulanmış.

Telefonun ön yüzünde düz bir ekran tasarımı benimsenmiş. Lakin bu ekranda özçekim kamerasının pozisyonunu belirlemek mümkün değil. TENAA kayıtlarına nazaran, Huawei Nova 11 SE’nin desteklediği ağ standartları ortasında 5G irtibatı yer almıyor. Bu telefon TD-LTE, LTE FDD, WCDMA, cdma2000, CDMA 1X ve GSM standartlarını destekliyor. Aygıtın HarmonyOS ile geleceği de belirtilen bilgiler ortasında.

Ulaş Utku Bozdoğan: Huawei Nova 11 Se'Nin Manzaraları Sızdırıldı 1

Huawei Nova 11 SE’nin imajları sızdırıldı

Bu bilgilere dayanarak, Nova 11 SE’nin 5G desteklememesi nedeniyle eski Kirin yonga setlerinden birini kullanıyor olabileceği düşünülüyor. Çin’de yapılan konuşmalarda, Nova 11 SE’nin Ekim ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Fakat Huawei’den bu mevzuda resmi bir açıklama şimdi gelmedi.

Telefon hakkında başka teknik özelliklerin ne olacağına dair kesin bilgilere sahip değiliz. Fakat TENAA üzerinden elde edilen bu bilgiler, telefonun genel tasarımı ve ağ ilişki kapasitesi hakkında kıymetli ipuçları sunuyor. Bilhassa 5G temasının olmaması, telefonun daha ekonomik bir segmentte konumlandırılabileceğini gösteriyor. Huawei’nin bu modelle ilgili resmi açıklamalarını beklerken, önümüzdeki günlerde aygıt hakkında daha fazla bilgiye ulaşmayı umuyoruz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar