Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaOyunGTA 6 teorisyenleri, ikinci fragmanın tarihini belirledi

GTA 6 teorisyenleri, ikinci fragmanın tarihini belirledi

Grand Theft Auto 6‘nın (GTA 6) tanıtımı, bu ayın başlarında büyük bir ilgiyle karşılandı ve görüntü oyun dünyasında rekorlar kırdı. Fakat oyuncular, 2025 yılında çıkması planlanan bu heyecan verici oyunun daha fazla ayrıntısını merakla beklerken, Rockstar Games’ten şimdi resmi bir açıklama gelmedi. Bu bilgi boşluğunu doldurmak isteyen hayranlar, oyunun sanat yapıtlarına yöneldi. Bu yapıtlarda, Lucia ve Jason isimli ana karakterler, mermi delikleriyle dolu eski bir otomobilin önünde poz veriyor.

Oyunun takipçileri, bu mermi deliklerine büyük bir dikkatle yaklaşarak, deliklerin brail alfabesiyle “1, 9, daha” halinde bir ileti verdiğini ve bunun, ikinci bir fragmanın gelecek Eylül ayında yayınlanacağına işaret ettiğini sav ediyorlar. Rockstar Games, geçmişte de GTA Online’da eklediği sıradan bir tişört üzerindeki anlamsız numaralar ve karanlık bildirilerle birinci fragmanın tarihini ima etmişti. Bu nedenle, bazen bu inanılmaz hayran teorileri gerçeğe dönüşebiliyor.

GTA 6 teorisyenleri, ikinci fragmanın tarihini belirledi

GTA 6 hayranları, oyuna dair resmi bilgilere erişemeyince, karakterlerin saçlarından yola çıkarak bile çeşitli varsayımlarda bulunuyorlar. Fakat Rockstar Games’in bu tıp spekülasyonları teşvik etmesi de hayranların bu çeşit teorilere sarılmasına neden oluyor. Bilhassa oyuna dair resmi bir açıklama olmadığı süreçlerde, hayranlar rastgele bir ipucunu değerlendirmeye çalışıyorlar.

Bu durum, görüntü oyun dünyasında hayli yaygın bir fenomen. Oyuncular, merakla bekledikleri oyunlar hakkında en ufak ayrıntıları bile büyük bir heyecanla takip ediyor ve bu ayrıntıları, kendi teorilerini oluşturmak için kullanıyorlar. GTA 6 üzere büyük bir çıkışa sahip oyunlarda bu durum daha da belirginleşiyor. Sonuç olarak, hayranların bu çeşit detaylara dikkat etmeleri ve kendi teorilerini oluşturmaları, oyunun çıkışına kadar geçen sürecin bir modülü haline geliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar