Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaOyunBir Dragon Ball hayranı, Raging Blast 3 oyun konsepti için 7 yılını...

Bir Dragon Ball hayranı, Raging Blast 3 oyun konsepti için 7 yılını animasyona adadı !

Dragon Ball Z’nin sadık hayranlarından biri, hayatının son yedi yılını Raging Blast 3 için bir oyun konsepti oluşturmaya adadı. Bu proje ile çeşitli Dragon Ball oyunlarından kimi öğeleri birleştirerek, gerçeğe şaşırtan derecede yakın bir görünüm elde etti.

2023 yılında yeni bir Dragon Ball oyunu çıkmamış olsa da, seri için büyük bir yıl oldu. Dragon Ball FighterZ, birkaç ay evvel birinci geriye dönük ağ kodunu aldı ve Budokai Tenkaichi serisinden on yıldan fazla bir müddet sonra yeni bir oyunun duyurulmasıyla hayranlar heyecanlandı.

Bir Dragon Ball hayranı, Raging Blast 3 oyun konsepti için 7 yılını animasyona adadı !

Sparking: Zero’da Goku’nun Kamehameha şarj ettiği sahne, serinin sadık takipçilerini büyüledi. Sparking: Zero hakkında yalnızca bir dakika görmüş olsak da, Budokai Tenkaichi’ye layık bir oyun olacağının delili üzereydi. Aslında uzun vakittir tam manasıyla bir Budokai Tenkaichi oyunu görmesek de, Spike Chunsoft, Raging Blast serisiyle bu boşluğu doldurdu. Bu oyunlar, misal oynanış mekanikleri ve özellikleri ile serinin manevi devamı niteliğinde.

Budokai Tenkaichi’nin dönüşünün sevinci bir yana, bir hayranın yedi yıl boyunca üzerinde çalıştığı ve o kadar etkileyici bir oyun konsepti animasyonu yarattığı ki, insanın yeni bir Raging Blast oyunu istemesine neden oluyor.

Bu görüntü, Dragon Ball YouTube içerik üreticisi Treevax tarafından hazırlandı. Treevax, yedi yıl evvel Raging Blast 3 konseptinin birinci fikrini ortaya attı ve görünüşe nazaran bu mühlet zarfında sessizce bir oyun konsepti üzerinde çalıştı. Sonunda ortaya çıkan animasyon görüntüsü, potansiyel bir Raging Blast devam oyununun nasıl görünebileceğini etkileyici bir biçimde gösteriyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar