Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaOyunGTA 6'nın bütün oynanış görüntüleri sızdırıldı!

GTA 6’nın bütün oynanış görüntüleri sızdırıldı!

Grand Theft Auto serisinin uzun müddettir beklenen yeni oyunu GTA 6 hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. GTA hayranlarını heyecanlandıran bu gelişmeler, oyunun merakla beklenen ayrıntılarına dair ipuçları sunuyor.

Rockstar Games‘in son büyük oyunu olan GTA 5, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve büyük bir muvaffakiyet elde etti. O günden bu yana hayranlar, yeni bir GTA oyununu sabırsızlıkla bekliyorlar. Lakin oyunun geliştirilme süreci hayli uzun sürdü ve resmi bir duyuru yapılmadı. Son vakitlerde ortaya çıkan bilgilere nazaran ise GTA 6’nın geliştirilmesi devam ediyor.

GTA 6’nın bütün oynanış görüntüleri sızdırıldı!

GTA 6 ile ilgili en yeni gelişmelerden biri, gta6leaks_news isimli bir Twitter kullanıcısının manzara ve görüntüleri paylaşmaya başlaması. Bu manzaralar, teze nazaran GTA 6’ya ilişkin ayrıntıları gösteriyor. Rockstar Games, telif hakkı ihlali gerekçesiyle birtakım görüntülerin kaldırılmasını sağladı, lakin kimileri hala yayında. Paylaşılan manzaralar ortasında oyun haritasının kesitleri, oyun dünyasının ayrıntıları ve hatta online moduna dair ipuçları bulunuyor.

Bu sızıntılar, GTA hayranlarını heyecanlandırdı, lakin şimdi resmi bir duyuru yapılmadığı için bu bilgilerin doğruluğu konusunda kesin bir şey söylemek sıkıntı. Rockstar Games, klasik olarak oyunlarını büyük bir zımnilik içinde geliştirir ve duyurularını kendi zamanlamalarına nazaran yapıyor.

GTA 6‘nın Vice City‘de geçeceği aşikâr olsa da ana öyküsü ve oynanabilir karakterler üzere ayrıntılar hala net değil. Fakat serinin devamı için büyük bir heyecan olduğu kesin. GTA hayranları, Rockstar Games’in resmi duyurusunu sabırsızlıkla beklemeye devam ediyorlar. Oyunun çıkış tarihi ve daha fazla ayrıntısı öğrenmek için gelecek haberleri beklemekte yarar var.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar