Pazar, Nisan 2, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyun"GTA The Trilogy – Definitive Edition 2023'e Ertelendi"

“GTA The Trilogy – Definitive Edition 2023’e Ertelendi”

Dünyanın en popüler oyun şirketlerinden Rockstar Games ile çatı şirketi Take-Two Interactive, geçtiğimiz dönemlerde en çok da GTA: The Trilogy – Definitive Edition ile gündemdeydi. Bu özel sürüm, GTA efsanesinin çok sevilen eski oyunlarının yenilenmiş versiyonlarını oyuncularla buluşturuyordu. Ancak GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas’ı içeren bu sürüm, beklentileri karşılamaması nedeniyle tepki de çekmişti. Şimdiyse GTA: The Trilogy – Definitive Edition ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Take-Two Interactive’in son mali raporunu inceleyen VCG, çarpıcı bir detaya ulaştı. Rapora göre Rockstar Games, GTA: The Trilogy – Definitive Edition’ın mobil sürümünü söz verdiği tarihte yetiştiremeyecek. Raporda yer alan bilgilere göre iOS ve Android için de piyasaya sürülecek üçleme, 2023’e kadar gecikme yaşayacak.

2022’nin ilk yarısında çıkacağı açıklanmıştı

Şinasi Kaya: "GTA The Trilogy – Definitive Edition 2023'e Ertelendi" 1

GTA: The Trilogy – Definitive Edition ile ilgili geçmişte yapılan açıklamalarda, bu üçlemenin 2022’nin ilk yarısında mobil cihazlara geleceği ifade edilmişti. Ancak gelen son bilgiler, durumun pek de böyle olmadığını gözler önüne seriyor. Take-Two Interactive veya Rockstar Games’ten konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama isegelmedi.

Geliştirici ekip, eleştirmen ve oyuncu yorumları sonrası GTA: The Trilogy – Definitive Edition’ı piyasaya sürdüğüne süreceğine pişman olmuş, hatta yaşanan sorunlar nedeniyle üçlemenin PC satışları geçici bir süreliğine durdurulmuştu. Rockstar Games, gelen tepkiler nedeniyle üçlemeyi yeniden gözden geçiriyor ve oyunların mobil sürümünü daha iyi bir hale getirmeye çalışıyor olabilir…

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar