Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOyunHayran Üretimi Fallout: Londra nihayet bu Nisan'da geliyor

Hayran Üretimi Fallout: Londra nihayet bu Nisan’da geliyor

Geliştirme takımı oyunun  aslında bittiğini söylüyor fakat son birkaç tane test gerektiriyor ve  Eurogamer’a nazaran test için aylar var.

Bu, Bethesda’nın Fallout 4‘ü için “DLC boyutlu bir mod”, hasebiyle 2015 devam oyununun kemiklerinden inşa edildi. İddia edebileceğiniz üzere, oyunculara kıyamet sonrası Londra’nın denetimini büsbütün bırakıyor. Çıkış tarihi fragmanında Big Ben, Shakespeare’s Globe ve Trafalgar Meydanı üzere ikonik yerler gösteriliyor. Elbette bu alanlar nükleer serpinti ve onlarca yıldır süren kaos nedeniyle çarpık hale geldi.

Geliştirici Ekip Folon, oyunun Avrupa’daki pozisyonunun yalnızca gösterişten ibaret olmadığını söylüyor. Mod, oyuncuları “savaş öncesi Avrupa tarihini keşfedecek” öykü yollarına yönlendirecek ve Fallout’un Kaynak Savaşlarının bölgenin “sınıf yapılı toplumu” nasıl etkilediğine bir göz atacak. Tıpkı vakitte Fallout 4’ün direkt devamı ve “temel oyunun devamı” olarak tanıtılıyor. Yani modu oynamak için orjinal başlığın PC versiyonuna gereksiniminiz olacak.

Hayran Üretimi Fallout: Londra nihayet bu Nisan’da geliyor

Fallout: London üç yıldan fazla bir müddettir geliştirme evresinde ve 2022 yahut 2023’te gelmesi bekleniyordu. Team Folon, birçok takım üyesinin “çatışmalardan etkilenen bir bölgeden” gelmesi nedeniyle gecikmenin kaçınılmaz olduğunu ve potansiyel olarak Ukrayna’ya atıfta bulunduğunu söylüyor.

Çıkış tarihi olan 23 Nisan Britanya’da Aziz George Günü olarak kutlanıyor. Resmi bir tatil olmasa da kutlamalar ve geçit merasimleriyle dolu bir gün. Ayrıyeten bu tarih Fallout gösterisinin Amazon Prime Görüntü’de yayınlanmasından yalnızca bir hafta sonrası. Diğer bir deyişle nisan, Vault Boy hayranları için büyük bir ay olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar