Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilHonor 90 GT: 24GB RAM ile ihtilal yaratıyor

Honor 90 GT: 24GB RAM ile ihtilal yaratıyor

Honor, teknoloji dünyasını heyecanlandıran yeni kuşak GT akıllı telefonunu Çin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu aygıtın resmi ismi Honor 90 GT olarak belirlendi. Daha evvel Honor 100 GT olarak anılan bu eser hakkında aylardır çeşitli dedikodular dolaşıyordu. Fakat marka, son vakitlerde bu aygıtı tanıtmaya ve lansman tarihini duyurmaya başladı. Yeniden de, bu yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında pek fazla bilgi mevcut değil. Kısaca, Honor 80 GT’nin performans odaklı yapısını devam ettiren Honor 90 GT, yenilenmiş tasarımı ve geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bu makalede, Honor 90 GT hakkında şu ana kadar kamuoyuna duyurulan her şeyi topladık. Artık bu ayrıntılara daha yakından bakalım. Honor 90 GT’nin Çin’deki lansmanı 21 Aralık Perşembe günü yapılacak. Mahallî saatle akşam 7’de başlayacak bir basın toplantısında tanıtılacak olan aygıt, Honor Pad 9 isimli bir tablet ile birlikte sunulacak.

Honor 90 GT: 24GB RAM ile ihtilal yaratıyor

Honor 90 GT, evvelki model Honor 80 GT’den farklı olarak düz bir çerçeve dizaynına sahip olacak. Bu çerçeve parlak olacak lakin materyali plastikten yapılacak. Kamera adası yeniden dikdörtgen formunda olacak, fakat biraz daha geniş olacak ve üç yerine yalnızca iki sensör barındıracak. Bu sensörler, büyük dairelerle çevrili olacak.

Telefonun ön yüzü, etrafında asgarî çerçeve bulunan düz bir ekranla büsbütün kaplanacak. Bu çerçevelerin iPhone 15 Pro’dakilerden daha ince olduğu söyleniyor. Son olarak, bu akıllı telefon üç renkte ve iki farklı yüzeyde sunulacak. Krem ve siyah renk seçenekleri cam art yüze sahip olacak, mavi renk seçeneği ise vegan deri art yüzeye ve yarış çizgilerine sahip olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar