Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaMobilHuawei, Şangay'da etkileyici bir amiral gemisi mağazası açtı

Huawei, Şangay’da etkileyici bir amiral gemisi mağazası açtı

Huawei, Şanghay’ın Qiantan Taituli bölgesinde, 1800 metrekarelik alana yayılan, şimdiye kadar açtığı en büyük ve en sanatsal amiral gemisi mağazasının kapılarını açtı. Bu mağaza, tohum büyümesinden ilham alan mimari dizaynıyla dikkat çekiyor. Ultra Yüksek Performanslı Beton (UHPC) kullanılarak yapılan 16 metrelik yaprak gibisi bir cepheye sahip ve bu materyal Louvre Abu Dhabi’de de kullanılmış. Mağaza dizaynında organik ögeler, yapraklar ve paneller yer alıyor ve 13 değerli cam perde duvar ile güç verimliliği ve doğal aydınlatması artırılıyor.

Huawei’nin bu amiral gemisi mağazası, teknolojiyi sanatla buluşturuyor. Mağazanın iç tasarımı, organik büyümenin temasını sürdürüyor; silindirik sütunlar ağaç gövdelerini temsil ediyor ve doğal bir his yaratmak için sağ açılar dizayndan kaçınılıyor. İç dekorasyonlarda kullanılan özel alçı malzemesi (GRG) ise minimalist bir estetik sunarak genç tüketicilere hitap ediyor. Bu mağaza, yalnızca bir perakende alanından daha fazlasını sunmayı hedefliyor; tüketicilere Huawei’nin markasını ve teknolojisini deneyimleme fırsatı veriyor.

Huawei, Şangay’da etkileyici bir amiral gemisi mağazası açtı

Müşteri tecrübesini artırmak için mağaza, spor ve sıhhat, meskende akıllı tecrübe, ses ve imaj cümbüşü ve akıllı mobilite üzere çeşitli alanlar sunuyor. Ayrıyeten, Huawei’nin en son eserleri olan Nova 12 serisi, Wanjie M9 ve Zhijie S7’yi de sergiliyor. Mağaza, ayrıyeten şeffaf bir ekranla donatılmış akıllı bir navigasyon sistemi sunuyor; bu sistem gerçek vakitli etraf şartlarını gösteriyor ve müşterilere navigasyon ve konfor konusunda yardımcı oluyor.

Evcil hayvan sahipleri için mağazada özel bir dinlenme alanı bile var. Açılış gününde, mağaza anında baskı imkanı sunan fotoğraf fırsatları, avluda interaktif tecrübeler ve müşterilere özel ikramlar üzere çeşitli etkinliklere konut sahipliği yaptı. Ünlü oyuncu Wan Qian açılışta yer alarak hayranlarıyla etkileşimde bulundu ve niyetlerini paylaştı.

Huawei’nin CEO’su Richard Yu, bu mağazanın yalnızca eser satmak için değil, tıpkı vakitte Huawei’nin marka bedellerini ve vizyonunu sergilemek için tasarlandığını vurguladı. Mağaza, Huawei’nin teknolojiyi sanatla harmanlama stratejisinin bir modülü olarak, marka imajını güçlendirme ve tüketicilere eşsiz bir perakende tecrübesi sunarak onlarla derin bir bağ kurmayı hedefliyor. Bu yılın başlarında Apple da Hindistan’da birinci resmi mağazasını açmıştı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar